برانکو ریسک نکرد

پنجعلی: استرس روی عملکرد پرسپولیس و استقلال تأثیر گذاشت/ این پرسپولیس باز هم قهرمان می‌شود

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: استرس حاکم بر دربی ۸۵ روی عملکرد دو تیم تأثیرگذار بود.

محمد پنجعلی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران تسینم «پویا»، درباره پیروزی یک بر صفر تیم پرسپولیس مقابل استقلال اظهار داشت: به هر حال آن استرس‌ و حساسیت بازی روی عملکرد دو تیم تأثیرگذار بود اما در مجموع بازی خوبی بود. پرسپولیس خیلی مقتدرانه در این مسابقه بازی کرد و زمانی هم که به گل رسید خیلی به آب و آتش نزد و حواسش جمع بود که در ضد حمله غافلگیر نشود.

وی در مورد اینکه به نظر می‌رسید تیم پرسپولیس تمایلی برای حمله کردن و زدن گل‌های بعدی نداشت، تصریح کرد: نه، پرسپولیس به دنبال گل‌های بعدی بود و موقعیت‌ هم داشت، اما ریسک نکرد. استقلال عقب افتاده بود و نیاز به گل داشت و نیازی نبود پرسپولیس حمله کند. ما باید عقب می‌نشستیم و منتظر اشتباهات استقلال می‌شدیم که همین کار را هم انجام دادیم.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در پایان خاطرنشان کرد: پرسپولیس بالای جدول است  و مطمئن باشید این پرسپولیس بازهم قهرمان خواهد شد.

پنجعلی در مورد تمدید قرارداد برانکو ایوانکوویچ با باشگاه پرسپولیس، گفت:‌ تصمیم در این مورد به باشگاه بستگی دارد. برانکو تیمش خوب بوده و دلیلی ندارد برود. او تأثیر خود را هم روی تیم گذاشته و به نظرم باید بماند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار