نباید تیم ملی روئینگ قربانی اشخاص خاص شود

شجاعی: امیدواریم فدراسیون قایقرانی و وزارت ورزش شرایط را برای بازگشت جیوگانیک فراهم کنند

قهرمان روئینگ ایران در مسابقات قهرمانی آسیا گفت: نباید تیم ملی روئینگ قربانی اشخاص خاص شود و سرنوشت ما را تغییر دهند.

سید مجتبی شجاعی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی در خصوص جدایی جیوگانیک از تیم ملی روئینگ ایران اظهار داشت: جیوگانیک واقعا یکی از برترین مربیان دنیا است و ما در کمتر از ۳ماه کار کردن با این مربی توانستیم ۵مدال طلا ۲ نقره و یک برنز در مسابقات قهرمانی آسیا کسب کنیم.

دارنده مدال بازی‌های آسیایی اینچئون در ادامه افزود: ما برای تکرار موفقیتی که در مسابقات قهرمانی آسیا کسب شد به شدت به جیوگانیک نیاز داریم تا بتوانیم پرچم کشورمان را در آوردگاه بازی‌های آسیایی جاکارتا به اهتزاز دربیاوریم و رنکینگ کاروان را ارتقا دهیم.

وی خاطرنشان کرد: جیوگانیک در سال‌های ۲۰۰۷ و ۲۰۰۸ مربی ما بود و اگر مشکلی داشت چرا مجددا خواستار همکاری با او شدند. نباید تیم ملی قربانی اشخاص خاصی شود و سرنوشت ما را تغییر  دهند. ما واقعا از لحاظ فنی و اخلاقی جیوگانیک را قبول داریم.

قهرمان روئینگ ایران در مسابقات قهرمانی آسیا یادآور شد: وی مربی بزرگی است و به همین دلیل مخالفان زیادی دارد.امیدواریم که فدراسیون و  وزارت ورزش و جوانان  شرایط را برای همکاری با جیوگانیک فراهم کنند چون در غیر این صورت آینده و سرنوشت تیم ملی و ورزشکاران به خطر خواهد افتاد و تلاش‌های چندین ساله برای موفقیت بزرگ در جاکارتا و ارتقای جایگاه کاروان ایران در این مسابقات نادیده گرفته خواهد شد.

شجاعی در پایان تاکید کرد: اگر جیوگانیک به تیم ملی باز نگردد کار برای ما بسیار سخت خواهد شد و  از تیم ملی کناره گیری می‌کنم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار