براری در ناراحتی حرف زده است

کاظمی‌نژاد: زمانی نداشتم که در اختیار براری قرار دهیم/ رکوردگیری مانند امتحان نهایی در عدالت برگزار شد

مدیر تیم‌های ملی وزنه برداری گفت: براری صحبت‌هایی که در خصوص خداحافظی از دنیای قهرمانی داشته را در ناراحتی انجام داده است.

محمدرضا کاظمی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، در خصوص دلایل خط خوردن محمدرضا براری از تیم ملی برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان اظهار داشت: جلسات شورای فنی همیشه با حضور سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری برگزار می‌شود و بیرانوند گزارشی جامع و فنی از زمان بندی اردوها، رکوردگیری‌ها، میزان آمادگی فنی و بدنی وزنه‌برداران ارائه می‌دهد.

وی ادامه داد: از یک ماه و نیم پیش نیز به صورت رسمی و در رسانه‌ها زمان رکوردگیری از وزنه برداران برای حضور در مسابقات جهانی اعلام شده بود و همه می‌دانستند با توجه به زمان‌بندی فدراسیون جهانی روز گذشته (پنجشنبه) آخرین مهلت ما برای اعلام اسامی ۱۰ وزنه بردار اعزامی به مسابقات آمریکا بود.

مدیر تیم‌های ملی وزنه برداری تاکید کرد: در این مدت بارها و بارها شاهد مصاحبه‌های بیرانوند در خصوص مرحله نهایی رکوردگیری تیم‌های ملی بودیم و ورزشکاران نیز به خوبی می‌دانستند مسابقات روز چهارشنبه آخرین مرحله رکوردگیری خواهد بود. رکوردگیری در عدالت مانند امتحان نهایی با حضور ورزشکاران برگزار شد و نفرات برتر برای تیم ملی گزینش شدند.

کاظمی‌نژاد در خصوص اظهارات براری و احتمال خداحافظی‌اش از دنیای قهرمانی عنوان کرد: براری ورزشکار شایسته‌ای است و من این افتخار را داشتم مربیگری او را در تیم‌های تحت نظرم برعهده داشته باشم. در حال حاضر نیز به دلیل اعلام لیست نفرات تیم ملی به فدراسیون جهانی دیگر زمانی در اختیار نداریم که به براری بدهیم. اگر به براری یک ماه نیز زمان می‌دادیم این احتمال وجود داشت یک ماه دیگر ورزشکاران بعدی مانند او خواستار در اختیار داشتن زمان بیشتری باشند.

وی عنوان کرد: با تمام اراداتی که به براری دارم باید اعلام کنم با در نظر گرفتن تمام شرایط سرمربی تیم ملی در خصوص نفرات تیم ملی تصمیم گرفت. براری نیز در جلسه شورای فنی حاضر شد و یک ساعت با او در این خصوص صحبت شد. براری صحبت‌هایی که در خصوص خداحافظی از دنیای قهرمانی داشته را در ناراحتی انجام داده است. او باید در نظر بگیرد بعد از پایان مسابقات آمریکا مسابقات جهانی، آسیایی و سال آینده بازی‌های آسیایی را در اختیار داریم و براری باید بپذیرد سرباز این مملکت است.

سخنگوی شورای عالی فنی فدراسیون وزنه برداری در پایان به تسنیم گفت: مجموعه فدراسیون وزنه‌برداری همه ورزشکاران را به یک چشم نگاه می‌کند و ترجیح ورزشکاری که وزنه‌های خود را اوت کرده به ورزشکاری که وزنه‌های بیشتری زده جایز نیست.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار