اعتراض بی‌نتیجه پارس جنوبی به زمان دیدار با سپیدرود/ صدرنشین باز هم نماینده‌ای در تیم ملی ندارد؟

باشگاه پارس جنوبی به زمان دیدار با سپیدرود اعتراض کرد اما این اعتراض نتیجه‌ای در پی نداشت.

گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»، طبق اعلام سازمان لیگ فوتبال، تیم پارس جنوبی جم باید پنجشنبه هفته آینده، در چارچوب هفته یازدهم لیگ برتر به مصاف سپیدرود رشت برود. این در حالی است که طبق برنامه قبلی سازمان لیگ، این مسابقه قرار بود روز سه‌شنبه برگزار شود و باشگاه پارس جنوبی به تغییر زمان برگزاری این مسابقه اعتراض کرد.

پس از این اعتراض، سازمان لیگ به این باشگاه اعلام کرد که از قبل قرار بود تیم‌هایی که بازیکنی در تیم ملی ندارند یا در مرحله یک‌هشتم نهایی جام حذفی حضور دارند پنجشنبه هفته آینده به میدان بروند. باشگاه سپیدرود از این تغییر زمان مطلع بود اما این موضوع، به اطلاع باشگاه پارس جنوبی نرسیده و همین موضوع عامل اعتراض پارسی‌ها بود.

پارس جنوبی در مرحله یک‌شانزدهم پایانی جام حذفی با شکست مقابل نساجی از دور رقابت‌ها حذف شد، اما از قرار معلوم، همانند اردوهای پیشین تیم ملی، قرار نیست بازیکنی از تیم صدرنشین لیگ برتر به اردوی آینده تیم ملی دعوت شود یا اگر دعوت هم شود کمتر از سه بازیکن خواهد بود.

اردوی تمرینی تیم ملی از ۱۰ آبان آغاز می‌شود و تا ۱۴ آبان در تهران ادامه می‌یابد. سپس بازیکنان دعوت‌شده به تیم ملی توسط کارلوس کی‌روش از ۱۵ تا ۱۹ آبان در اتریش به آماده‌سازی خود می‌پردازند و بعد از آن اردوی خود را از تاریخ ۱۹ تا ۲۳ آبان در هلند ادامه می‌دهند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار