خود ما هم از این وضعیت استقلال ناراحت هستیم

ابراهیمی: موقعیت‌های زیادی داشتیم و نباید می‌باختیم/ کنترل بازی از دست داور خارج شده بود

هافبک تیم فوتبال استقلال گفت: فرصت‌های زیادی مقابل پرسپولیس داشتیم اما نتوانستیم از آنها استفاده کنیم و شکست خوردیم.

خبرنگار ورزشی ، امید ابراهیمی پس از شکست یک بر صفر تیم استقلال مقابل پرسپولیس اظهار داشت: ابتدا یک تشکر ویژه از هواداران‌مان دارم که ۹۰ دقیقه ما را حمایت کردند و در پایان بازی هم با وجود اینکه شکست خورده بودیم، تشویق‌مان کردند. ما شرمنده آنها شدیم و تلاش‌مان را می‌کنیم که این نتیجه را جبران کنیم.

وی درباره این بازی تصریح کرد: ما خوب بازی کردیم و پرسپولیس روی تک موقعیتی که داشت به پنالتی رسید و برد. نمی‌دانم آن توپ پنالتی بود یا نه، اما آن‌طور که خودم از پشت دیدم چشمی هم توپ را زد و هم پای علیپور را. در نیمه نخست ما سه الی چهار موقعیت خوب گلزنی داشتیم، اما نتوانستیم از آنها استفاده کنیم.

هافبک تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این پرسش که آیا به نظرش پرسپولیس در این مسابقه به قدری خوب بوده است که بتواند پیروز شود، گفت: خیر، امروز واقعاً روزی نبود که ما بازی را ببازیم. موقعیت‌های ما بیشتر از حریف بود، اما نتوانستیم به گل برسیم.

ابراهیمی در خصوص داوری این دیدار و اعتراض‌هایی که بازیکنان استقلال نسبت به قضاوت بیژن حیدری داشتند، خاطرنشان کرد: من در مورد چیزهایی که خودم دیدم صحبت می‌کنم و فکر می‌کنم کنترل بازی از دست داور خارج شده بود. او خطاهایی می‌گرفت که بازیکنان ما را عصبی می‌کرد. او چند خطا اعلام کرد که اصلاً برخوردی نبود. نمی‌دانم چون دربی بود توپ‌ها را خطا می‌گرفت یا نه، اما به نظرم می‌توانست قضاوت بهتری داشته باشد.

وی در ادامه تصریح کرد: همه بازیکنان استقلال تلاش می‌کنند در دیدارهای آینده نتایج بهتری بگیریم. همه می‌دانیم که جایگاه استقلال این نیست و همه باید دست در دست هم بدهیم تا به جایگاه اصلی‌مان که بالای جدول است برسیم. خود ما هم از این وضعیت ناراحت هستیم.

هافبک تیم فوتبال استقلال در پایان در واکنش به سوال خبرنگاری مبنی براینکه چه وعده‌ای به هواداران تیم استقلال برای بازگشت این تیم به لیگ و کورس قهرمانی می‌دهید، گفت: من باز هم از هوادارانمان تشکر می‌کنم که امروز تیم ما را تشویق کردند. بعد از شکست هم ایستادند و ما را حمایت کردند. قولی نمی‌دهم، اما از طرف خودم می‌گویم ما تمام تلاش‌مان را خواهیم کرد تا استقلال به روزهای خوب خود برگردد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار