برای کم کردن محرومیت‌مان اقدام کرده‌ایم

حاجی‌بیگی: پرسپولیس بهتر بود و برنده شد/ به استقلالی‌ها به خاطر بازی خوبشان تبریک می‌گویم

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: دربی از هر نظر خوب بود و هواداران از تماشای آن لذت بردند، نتیجه عادلانه بود.

خبرنگار ورزشی ، محمد حاجی‌بیگی که برای تماشای دربی ۸۵ تهران به ورزشگاه آزادی آمده بود در پایان این مسابقه که با برتری یک بر صفر سرخپوشان همراه شد، گفت: بازی خیلی خوب و هیجان‌انگیزی بود و فکر کنم هواداران همه‌جوره از این بازی لذت بردند. امروز هواداران ما به بهترین شکل تیم را حمایت کردند و من بابت این پیروزی به آنها تبریک می‌گویم. البته به تیم استقلال و هوادارانش هم احترام می‌گذاریم، اما باید بپذیریم که نتیجه بازی عادلانه بود. 

وی درباره درگیری به وجود آمده بین بازیکنان و هواداران در اواخر بازی عنوان کرد: درگیری نبود، بلکه فقط بگومگو بود که این را هم باید به حساب اتفاقات و جو بازی گذاشت. در بازی به این مهمی چنین اتفاقاتی طبیعی است. من به استقلالی‌ها بابت بازی خوب‌شان تبریک می‌گویم، اما ما بهتر بودیم و بازی را بردیم.

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: این مشکلات همیشه وجود داشته است و ما به دنبال این هستیم که آنها را مرتفع سازیم. 

حاجی‌بیگی در ارتباط با اینکه آیا باشگاه پرسپولیس شانسی دارد که محرومیتش از دو پنجره نقل‌وانتقالات کم شود، گفت: ما در این زمینه اقدامات لازم را انجام داده‌ایم، مشاوره‌هایی گرفته‌ایم و برای کم کردن محرومیت‌مان اقدام کرده‌ایم، البته در این مورد طاهری اطلاعات بیشتری دارد و او می‌تواند بهتر توضیح دهد، اما امیدواریم که محرومیت‌مان کم شود.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار