طاهری: برخی افراد فضا را با اطلاع‌رسانی غلط متشنج کردند/ از حالا باید به فکر مسابقات آینده باشیم

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تأکید کرد نگاه سرخپوشان از این به بعد به دیدارهای آینده است.

خبرنگار ورزشی ، علی‌اکبر طاهری بعد از برتری یک بر صفر پرسپولیس در هشتادوپنجمین دربی شهر تهران ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: دربی حساسیت خاص خودش را دارد و دیدید الحمدالله همه چیز خوب برگزار شد و این اتفاقاتی را هم که شاهد بودیم به خاطر هیجان مضاعف بازی بود. من این برد را به همه بازیکنان تیمم تبریک می‌گویم و به آنها خسته نباشید می‌گویم. تبریکی ویژه هم برای هواداران پرسپولیس دارم. ان‌شاءالله که پیروزی در دربی مبارک‌شان باشد. از حالا باید به فکر مسابقات آینده باشیم.

برخی افراد فضا را با اطلاع‌رسانی غلط متشنج کردند
وی درباره اتفاقاتی که پیش از بازی رخ داد و عده‌ای هواداران حتی با داشتن بلیت نتوانستند به داخل ورزشگاه بیایند، گفت: ما طبق برنامه و سهمیه‌ای که مشخص بود بلیت‌ها را فروختیم. متأسفانه برخی فضا را با اطلاع‌رسانی غلط متشنج کردند. عصر دیروز به اشتباه اعلام کردند که هنوز بلیت‌های زیادی باقی مانده است، در حالی که سعید فتاحی در برنامه زنده تلویزیونی دیشب صراحتاً اعلام کرد بلیت‌ها به پایان رسیده و حتی ما هم در سایت باشگاه اعلام کردیم تمامی بلیت‌ها فروخته شده است، اما متأسفانه یکسری جلوی دوربین اطلاعات غلط به مردم دادند. ضمن اینکه ما به اندازه‌ای که اعلام شده بود به استقلالی‌ها بلیت فروختیم و دیدید که امروز نصف ورزشگاه استقلالی‌ها نشسته بودند.

دوربین به‌دست‌ها به مردم اطلاعات غلط می‌دهند
طاهری در این باره خاطرنشان کرد: اینکه می‌گویند ما بلیت‌های کمی در اختیار استقلالی‌ها قرار دادیم کاملاً اشتباه است. ما از طریق بانک موردنظرمان بلیت‌ها را فروختیم و در سایت اعلام خواهیم کرد که آمار دقیق بلیت‌های فروخته شده به چه شکلی است. ما به واسطه آنهایی که کارت هواداری داشتند ۴۴۰۰ بلیت فروختیم و ۵۲ هزار بلیت دیگر را هم از طریق بانک موردنظرمان در اختیار هواداران قرار دادیم. متأسفانه یک عده دنبال این هستند که فضا را متشنج کنند، دوربین دست می‌گیرند و در صحبت‌های خود مسائل را رعایت نمی‌کنند و اذهان عمومی را با اطلاعات غلط متشنج می‌کنند. نمی‌شود حرف این عده را حرف مطلق دانست و به طور قطع قبول کرد. دیدید که اطلاعات آنها اشتباه بود و قصدشان بود که ذهن مردم را خراب کنند، رقیب ما امروز از نظر تعداد تماشاگر کاملاً با هواداران ما برابر بودند و این چیزی بود که در ورزشگاه محرز بود. خوب نیست اطلاعات غلط به مردم بدهیم.

قرار نیست تا اَبد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس باشم
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره اینکه قبل از بازی شایعه شده بود او به خاطر مشکلات مالی باشگاه پرسپولیس قصد استعفا دارد، خاطرنشان کرد: اینکه شرایط مالی باشگاه مناسب نیست و اینکه من قصد ادامه کار ندارم دو بحث کاملاً جداست و به هم ربط ندهید. حرف من این است که برای کار کردن فضای مناسب فراهم شود. ما اعضای هیئت مدیره منتخب مجمع هستیم و من هم منتخب اعضای هیئت مدیره برای مدیریت باشگاه هستم، اگر صلاح بدانند به کارم ادامه می‌دهم، اگر نه که هر تصمیمی که بگیرند من تابعم، قرار نیست تا اَبد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس باشم.

اصلاً بحث استعفای من در کار نیست
وی در واکنش به این سؤال که چرا جواب قانع‌کننده‌ای نمی‌دهد و جوابش دوپهلوست، یادآور شد: اصلاً بحث استعفای من در کار نیست. گفتم که باید شرایط کار مهیا باشد. ان‌شاءالله هرچه صلاح است اتفاق بیفتد.

ادامه دارد ...

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار