بهاروند: درباره بی‌نظمی‌ها از باشگاه پرسپولیس سوال کنید/ باید سازماندهی بهتری می‌شد

رئیس سازمان لیگ فوتبال گفت: مسئولیت بلیت‌فروشی با باشگاه پرسپولیس بوده است و در خصوص بی‌نظمی‌ها از آنها سوال کنید.

خبرنگار ورزشی حیدر بهاروند قبل از آغاز دربی ۸۵ درباره ورود هواداران و ازدحام جمعیت گفت: هوادار باید بداند که ظرفیت ورزشگاه محدود است. در خصوص بلیت‌فروشی هم باید بگویم مسئولیت بلیت‌فروشی با باشگاه پرسپولیس بوده و باید از آنها سوال شود که چرا این اتفاقات رخ داده است. قطعا باید سازماندهی بهتری می‌شد، به هر حال الان اوضاع بهتر شده و اطراف ورزشگاه رو به خلوتی رفته است.

وی در خصوص بی‌نظمی در ورود هواداران تصریح کرد: از صبح تا حالا هم ما و هم باشگاه پرسپولیس اعلام کرده‌ایم که کسانی که بلیت ندارند به ورزشگاه نیایند و باید این سوال را پرسید چرا هواداران بدون بلیت به ورزشگاه می‌آیند. درست است در دربی استقبال زیاد می‌شود اما ما نمی‌توانیم بازی را در یک ورزشگاه ۵۰۰ هزار نفری برگزار کنیم. به دلیل اینکه قبلا در ورزشگاه بلیت فروخته می‌شد، هواداران به این روال عادت کرده‌اند و امروز هم برای تهیه بلیت به ورزشگاه آمده بودند. 

رئیس سازمان لیگ فوتبال در پایان درباره اینکه آیا پرسپولیس سهل انگاری کرده، گفت: نمی‌شود گفت که پرسپولیس امروز سهل‌انگاری کرده است، اما باید شرایط را بهتر جمع می‌کردند، انشا‌ءالله در آینده این مسائل بهتر می‌شود. 

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار