واکنش سرمربی یووه به پیروزی ۴ بر یک مقابل اسپال

آلگری: با این وضع بازی حتما به میلان می‌بازیم!

سرمربی تیم فوتبال یوونتوس با وجود پیروزی قاطع شاگردانش در هفته دهم سری A ایتالیا، از عملکرد آنها ایراد گرفت.

، تیم فوتبال یوونتوس شب گذشته (چهارشنبه) در هفته دهم سری A را با پیروزی ۴ بر یک برابر اسپال پشت سر گذاشت اما نتیجه انعکاس خوبی از این بازی که در آن میهمان تازه صعود کرده، موقعیت‌های گلزنی زیادی داشت، نبود.

ماسیمیلیانو آلگری، سرمربی یوونتوس که شنبه هفته آینده تیمش میهمان میلان است، در پایان بازی به شبکه مدیاست پرمیوم گفت: اگر ما در سن سیرو هم بخواهیم به این شکل بازی کنیم، حتماً خواهیم باخت. ما هنوز تفهمیم نشده‌ایم که گل زدن زیباست اما در عین حال باید سطح انسجام و تمرکز تیم‌ را هم بالا نگه داریم. ما خودمان را به دردسر انداختیم، بازی را شل گرفتیم و اسپال توانست به بازی برگردد. خوش‌شانس بودیم که گل حریف آفساید اعلام شد.

آلگری ادامه داد: اگر نتوانیم به بازی‌مان تعادل بدهیم، قهرمان شدن‌مان سخت می‌شود. بازی ما مانند الاکلنگ دائم در نوسان است. طوری نیست که ما فقط بخواهیم حمله یا دفاع کنیم. ما به دنبال تعادل هستیم. اگر بخواهیم با این وضعیت مقابل میلان بازی کنیم، نابود می‌شویم. بعد از آنکه ۲ گل جلو افتادیم، شروع کردیم به ارتکاب اشتباهات متوالی. اگر بازی ۲-۲ مساوی می‌شد آن وقت هر اتفاقی ممکن بود رخ دهد. کافیست مقابل تیم‌های بزرگتر مرتکب چنین اشتباهاتی شوید تا تاوانش را بدهید، مثل همان اتفاقی که در بازی‌‌مان مقابل لاتزیو رخ داد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار