هاینکس: برد بی‌نهایت مهمی کسب کردیم

سرمربی باواریایی‌ها از پیروزی تیمش در خانه حریفی سرسخت و صعود به مرحله بعدی جام حذفی آلمان ابراز خرسندی کرد.

شب گذشته (چهارشنبه)، در چارچوب دور دوم از رقابت‌های جام حذفی آلمان، بایرن مونیخ در خانه لایپزیگ موفق به کسب پیروزی و صعود به دور بعد شد. باواریایی‌ها پس از تساوی یک -یک در یک ماراتن ۱۲۰ دقیقه‌ای، در ضربات پنالتی با نتیجه ۵ بر ۴ نایب قهرمان فصل گذشته بوندس‌لیگا را که از دقیقه ۵۴ بازی ۱۰ نفره شدن بود را شکست دادند.

یوپ هاینکس سرمربی بایرن مونیخ پس از بازی به خبرنگاران گفت: پنالتی‌ها همیشه شانسی هستند اما بازیکنان من با تمرکز کافی، تمام ضربات‌شان را به گل تبدیل کردند. به هرحال این پیروزی برای ما بی‌نهایت مهم و باارزش است.

آرین روبن، کاپیتان باواریایی‌ها هم درباره این بازی به شبکه ARD اظهار داشت: سطح بازی میان دو تیم طراز اول بسیار بالا بود. چیزهای زیادی درباره این بازی هست که می‌توان آنالیز کرد. بازی بسیار پرتنشی بود که یک اخراجی هم داشت. خوشبختانه در طول بازی توانستیم گل تساوی را بزنیم هرچند موقعیت‌های زیادی داشتیم که با بدشانسی نتوانستیم مابقی آنها را به گل تبدیل کنیم. هاینکس به ما گفته بود که برای این بازی باید مانند یک فینال آماده شویم. شاید ما سرزندگی کافی را برای این بازی نداشتیم چون سه روز پیش بازی کرده بودیم. بنابراین ۱۲۰ دقیقه‌ای شدن بازی کارمان را سخت‌تر هم کرد. خوشحالم که بازی بعدی‌مان (شنبه) در بوندس‌لیگا هم مقابل یکدیگر است پس هر دو تیم از نظر آمادگی جسمانی شرایطی مشابه داریم و از این خوشحال‌ترم که توانستیم به دور بعد صعود کنیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار