باید از بخش خصوصی حمایت شود

رضایی: ساعت بازی با نفت آبادان را بدون اطلاع ما تغییر دادند تا تعداد تماشاگران بیشتری به ورزشگاه بیاید

سرمربی تیم فوتبال داماش گیلانیان گفت: تیم ما به صورت خصوصی اداره می‌شود و تنها خواهش من این است که در فوتبالمان از بخش خصوصی حمایت شود و نیایند بدون هماهنگی ساعت بازی را تغییر دهند.

خبرنگار ورزشی ،  وحید رضایی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی مقابل صنعت نفت آبادان در حضور خبرنگاران اظهار داشت: امروز بدون این که به ما اطلاع دهند ساعت بازی‌ با نفت آبادان را تغییر دادند، که اگر این بازی به وقت اضافه بخورد آن وقت ما از پروازمان جا می‌مانیم. تیم ما به صورت خصوصی اداره می‌شود و تنها خواهش من این است که در فوتبالمان از بخش خصوصی حمایت شود و نیایند بدون هماهنگی ساعت بازی را تغییر دهند. این کار را انجام دادند تا تعداد تماشاگران بیشتری به ورزشگاه بیاید و ما از این موضوع مطلع هستیم.

وی افزود: ما می‌توانستیم از جام حذفی کنار بکشیم، اما با وجود مشکلاتی که وجود دارد در اینجا حاضر شدیم. اگر هزینه این بازی را کنار می‌گذاشتیم هزینه دو بازی ما در لیگ دو بود، اما با وجود این مشکلات اینجا آمدیم و می‌خواهیم فردا یک بازی خیلی خوبی را مقابل نفت آبادان انجام دهیم و برای این بازی انگیزه زیادی داریم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار