واکنش میلانی‌ها به خبر ضرر مالی‌شان از فسخ قرارداد با آدیداس

یکی از مقامات باشگاه میلان شایعات رسانه‌های ایتالیایی درباره کم شدن درآمدهای این باشگاه در نتیجه قطع همکاری با شرکت آدیداس را تکذیب کرد.

، روز گذشته (سه‌شنبه) باشگاه میلان با انتشار بیانیه‌ای به صورت رسمی اعلام کرد که در پایان فصل به همکاری‌اش با شرکت آدیداس که ۵ سال دیگر به پایان قرارداد میان طرفین باقی مانده است پایان خواهد داد و به این ترتیب پس از ۲۰ ساله شراکت تجاری طرفین خاتمه خواهد یافت.

به موجب این توافق دوجانبه برای فسخ قرارداد، میلان ۱۹.۷ میلیون یورو درآمدی که از آدیداس می‌گیرد را از دست خواهد داد و گفته می‌شود که تأمین کننده جدید پوشاک باشگاه (به احتمال فراوان شرکت پوما) کمتر از آدیداس و سالانه در حدود ۱۰ تا ۱۵ میلیون یورو به روسونری خواهد پرداخت.

لورنزو جورجتی، مدیر بازرگانی باشگاه میلان اما در گفت‌و‌گو با سایت کالچو ای فیانتزای ایتالیا این خبر را تکذیب کرد. او گفت:«قرارداد جدید ما با اسپانسر فنی جدید‌مان در تاریخ یک جولای سال ۲۰۱۸ آغاز خواهد شد و ۵ سال اعتبار خواهد داشت. این قرارداد از نظر اقتصادی وضعیت ما را نسبت به قرارداد فعلی‌مان با آدیداس بهتر خواهد کرد. به محض توافق طرفین مشخص شد که ما و آدیداس می‌‌خواهیم در مسیرهایی متفاوت به راه‌مان ادامه دهیم. ما با یک شریک تجاری جدید به کارمان ادامه خواهیم داد و به لطف آن قادر خواهیم بود که قدرت‌مان را در بازارهای آسیایی به خصوص در چین افزایش دهیم.

جورجتی ادامه داد: شریک جدید ما یک شرکت بسیار مهم و در حد باشگاهی سرشناس است که بعد از رئال مادرید بیشترین تعداد قهرمانی را در لیگ قهرمانان اروپا دارد. من نمی‌دانم آماری که برخی رسانه‌های درباره درآمد ما از قرارداد جدیدمان منتشر شده از کجا آمده است اما این قرارداد قطعاً از قرارداد فعلی‌مان بدتر نخواهد بود.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار