فشاری روی پیکان وجود نداشت

اکبری: طرز تفکر بازیکنانم راضی کننده نبود/ از وضعیت یک تیم بازنده خارج شدیم

سرمربی تیم والیبال پیکان گفت: در بازی امروز بازیکنانم عملکرد خوبی داشتند و من تنها از طرز تفکر آنها در ست چهارم رضایت ندارم.

خبرنگار  ورزشی ، پیمان اکبری در مورد نخستین پیروزی شاگردانش در لیگ برتر والیبال، اظهار داشت: ما لیگ برتر را با ۳ شکست متوالی شروع کردیم و به غیر از بازی مقابل بانک سرمایه از عملکرد شاگردانم در ۲ بازی دیگر ناراضی هستم.

وی ادامه داد: در بازی امروز اما بازیکنانم عملکرد خوبی داشتند و من تنها از طرز تفکر آنها در ست چهارم رضایت ندارم. آنها فکر کردند پس از پیروزی در ست سوم برنده بازی هستند.

سرمربی تیم والیبال پیکان گفت: به بازیکنان سایپا تبریک می‌گویم، آنها در واقع شعبه دوم تیم پیکان هستند چون ۵ بازیکن اصلی این تیم سال گذشته ما در تیم پیکان بازی می‌کردند.

اکبری تصریح کرد: خوشبختانه هیچگونه فشار بیرونی از طرف باشگاه یا مدیرعامل روی بازیکنان ما برای رسیدن به این پیروزی وجود نداشت و تنها حس مسئولیت بازیکنان بود که آنها را ترغیب می‌کرد هرچه سریعتر به نخستین پیروزی خود برسند. خوشبختانه این اتفاق افتاد و ما از وضعیت یک تیم بازنده خارج شدیم.

وی درباره عملکرد فوق‌العاده محمد فلاح در ست پنجم بازی خاطرنشان کرد: من همیشه گفته‌ام که او در اختیار تیم است و وظایف خودش را به بهترین شکل انجام می‌دهد، او در این بازی نیز کمک بسیار بزرگی به ما کرد.

سرمربی تیم والیبال پیکان در پایان گفت: ما باید برای شکست دادن حریفان خود بیشتر از سایر رقبا تلاش کنیم چون همه تیم‌ها در برخورد با تیم پیکان روحیه و انگیزه مضاعفی دارند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار