مدبر: هر بازی فوتبال که در آزادی برگزار می‌شود ۷۰ میلیون تومان هزینه برای ما دارد

مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور گفت: هر بازی فوتبال که در این استادیوم برگزار می‌شود برای ما ۷۰ میلیون تومان هزینه دارد.

و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مصطفی مدبر در حاشیه بازدید اعضای کمیسیون عمران مجلس از ورزشگاه آزادی اظهار داشت: در سال نود و دو، ۲۹۲پروژه از قبل باقی مانده داشتیم که تا پایان سال ۹۵ موفق به بهره برداری از ۵۴ پروژه شدیم. اگر بودجه مصوب در اختیار شرکت توسعه و نگهداری از اماکن ورزشی قرار گیرد، ۴۸ پروژه دیگر تا پایان سال ۹۶ به اتمام می‌رسد.

مصطفی مدبر با بیان این که درآمد ورزشگاه آزادی تنها از بلیط فروشی و اجاره بهای فدراسیون ها تامین می شود، گفت: هر بازی فوتبال که در این استادیوم برگزار می‌شود برای ما ۷۰ میلیون تومان هزینه دارد.

مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور در ادامه، ورزشگاه ۷۵ هزار نفری نقش جهان را افتخار جمهوری اسلامی دانست و افزود: در ورزشگاه نقش جهان کارمهندسی و فنی تری‌ نسبت‌به ۱۰۰ هزار نفری آزادی صورت گرفته است.

وی همچنین با اشاره به قرار گیری شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی در لیست خصوصی سازی، خاطرنشان کرد: اموال و دارایی های ما، در لیست فروش قرار گرفته اند. نگهداری از این مجموعه کار کوچکی‌نیست که وزارت ورزش و جوانان و شرکت توسعه به تنهایی از پس آن برآیند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار