در گفت‌وگو با تسنیم

رحمانی: برای قهرمانی و کسب سهمیه ناامید نیستیم/ دوست دارم استقلال دربی را ببرد

هافبک تیم فوتبال پیکان تهران ابراز امیدواری کرد، تیم فوتبال استقلال فاتح هشتادوپنجمین دربی شهر تهران شود.

بختیار رحمانی که در بازی برابر تراکتورسازی مصدوم شد در مورد وضعیتش به خبرنگار ورزشی اظهار داشت: در آن بازی مچ پایم پیچ خورد و متأسفانه مصدوم شدم. بعد از اینکه زمین خوردم بازیکن حریف هم روی من افتاد. در دقیقه ۱۰ بود که این اتفاق افتاد و من دوباره بازی کردم و دیدم که درد دارم به همین دلیل از زمین بیرون آمدم.

هافبک تیم فوتبال پیکان تهران در ادامه افزود: بعد از گرفتن MRI مشخص شد که تا دو هفته نمی‌توانم بازی کنم و الان هم مراحل درمانی را پشت سر می‌گذارم. امیدوارم هرچه زودتر به تمرینات برگردم.

وی در پاسخ به این پرسش که «آیا پیکان به قهرمانی یا کسب سهمیه فکر می‌کند؟»، خاطر نشان کرد: به‌هرحال مجموعه ما تلاش می‌کند تا بتوانیم به اهداف مهم‌مان دست پیدا کنیم. ما برای قهرمانی یا کسب سهمیه ناامید نیستیم و تلاش می‌کنیم تا بهترین نتایج را بگیریم.

رحمانی که سابقه بازی در استقلال را هم دارد، در مورد دیدار فردای این تیم مقابل پرسپولیس هم گفت: استقلال در بازی با نساجی نمایش خوبی داشت و من دوست دارم این تیم دربی را ببرد. البته نتیجه قابل پیش‌بینی نیست و پرسپولیس هم تیم خوبی است. امیدوارم هواداران دو تیم بازی زیبایی را ببینند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار