در گفت‌وگو با تسنیم

شرفی: این دربی ارزش دیدن را دارد/ انگیزه استقلالی‌ها برای برد بیشتر است

مربی پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: من فکر می‌کنم فردا شاهد بازی جذابی بین پرسپولیس و استقلال خواهیم بود و این مسابقه ارزش دیدن را دارد.

اصغر شرفی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی در مورد دربی تهران که فردا (پنجشنبه) برگزار خواهد شد، گفت: دربی در فوتبال هر کشوری شرایط خاص خودش را دارد و این مسابقه در ایران هم بسیار حساس است. نتیجه بازی ربطی به این ندارد که دو تیم چه شرایطی دارند و همه چیز در زمین مسابقه مشخص می‌شود. برد در دربی اندازه ۱۰ امتیاز برای هر دو تیم ارزش دارد و شانس تیمی برای پیروزی بیشتر است که در زمین مسابقه روحیه بیشتری داشته باشد.

مربی پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان در ادامه افزود: استقلال یک مقدار زخمی است و پرسپولیس هم مشکلات خاص خودش را دارد. من فکر می‌کنم شاهد بازی جذابی خواهیم بود و این مسابقه ارزش دیدن را دارد. ما هم می‌توانیم فوتبال ببینیم و هم می‌توانیم شاهد زد و خورد باشیم!

وی در مورد پیش‌بینی‌اش از نتیجه دربی اظهار داشت: من زیاد اهل پیش‌بینی نیستم، اما معتقدم که انگیزه استقلال برای برد بیشتر از پرسپولیس است. به‌هرحال خیلی‌ها شانس پرسپولیس را بیشتر می‌دانند و این موضوع به بازیکنان استقلال انگیزه می‌دهد که از اعتبارشان دفاع کنند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار