در گفت‌وگو با تسنیم

برهانی: هنوز نتوانسته‌ام با غیبت در دربی کنار بیایم/ شفر درد استقلال را پیدا کرده است

مهاجم پیشین تیم فوتبال استقلال هنوز نتوانسته است با غیبت در دربی کنار بیاید.

آرش برهانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، درباره وضعیت استقلال در آستانه دربی گفت: به نظرم شرایط استقلال نسبت به گذشته بهتر است و شفر توانست در این مدت کوتاه درد استقلال را پیدا کند و تیم را از لحاظ روحی در وضعیت بهتری قرار دهد. البته مشکلات استقلال هنوز کامل برطرف نشده است، ولی امیدوارم این تیم با شفر به روزهای خوبی برسد.

مهاجم پیشین تیم فوتبال استقلال در خصوص اینکه کدام تیم در بازی فردا شانس بیشتری برای برد دارد، تأکید کرد: نتیجه قابل پیش‌بینی نیست و هر دو تیم شانس برد دارند. حضور دو مربی خارجی قطعاً هیجان و کیفیت دربی را بالا می‌برد و من امیدوارم که استقلال برنده از زمین خارج شود.

وی در خصوص ناکامی مهاجمان استقلال در فصل جاری گفت: مهاجمان استقلال نفر به نفر بازیکنان خوبی هستند و می‌‌توانند به این تیم کمک کنند. به نظر من آنها خیلی تحت فشار هستند و شما دیدید وقتی علی قربانی گل زد چهره‌اش طوری بود که انگار تمامی مشکلات استقلال روی دوش این بازیکن بوده است. این فشارها تأثیرگذار است و بر عملکرد مهاجمان تأثیر می‌‌گذارد.

برهانی همچنین خاطر نشان کرد: آنها اگر خودشان باشند و بدانند که در محوطه جریمه اولین تصمیم، بهترین تصمیم است، تمام مشکلات برطرف می‌‌شود. البته من معتقدم که استقلال در کارهای تهاجمی مشکل داشت و این موضوع فقط مربوط به مهاجمان نبود. به نظر من شفر این مشکل را برطرف خواهد کرد.

مهاجم پیشین تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این پرسش که وقتی دربی را می‌بیند چه احساسی دارد، گفت: هر بازیکنی دوست دارد در دربی به میدان برود و وقتی دربی را می‌بینم در برخی از لحظات ناراحت می‌شوم. هنوز نتوانسته‌ام با غیبت در دربی کنار بیایم. من ۱۴ یا ۱۵ بازی انجام داده‌ام که سه گل زده و چهار پاس داده‌ام. این در حالی است که فقط در یک بازی مهاجم نوک بودم و در دیگر دربی‌ها در پست هافبک - مهاجم بازی می‌کردم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار