افشاگری بازیکن مارسی: سرمر‌بی‌مان گفت تا می‌توانید نیمار را عصبانی کنید!

یکی از بازیکنان تیم فوتبال مارسی اعتراف کرد که سرمربی‌اش به او و دیگر بازیکنان خود گفته که برای خشمگین کردن ستاره برزیلی پاری‌سن‌ژرمن تلاش کنند.

، تساوی ۲ بر ۲ یکشنبه شب تیم‌های فوتبال مارسی و پاری‌سن‌ژرمن در ورزشگاه ولودروم با یک اتفاق جنجالی همراه بود؛ درگیری نیمار با لوکاس اوکامپوس، مهاجم مارسی که منجر شد او دومین کارت زرد خود را در عرض دو دقیقه دریافت کند و برای اولین بار در این فصل اخراج شود. این اتفاق زمانی رخ داد که اوکامپوس با حرکتی شطینت‌آمیز سعی داشت مهاجم برزیلی حریف را نقش بر زمین کند و ستاره سابق بارسلونا هم که از ارتکاب خطاهای مکرر روی او به ستوه آمده بود به سمتش رفت و ضربه‌ای زد که واکنش اغراق‌آمیز اوکامپوس داور بازی را مجبور به اخراج نیمار کرد.

اکنون آندره فرانک زامبو آنگویسا، هافبک مارسی فاش کرده است که تلاش برای از کوره به در بردن نیمار و اخراج شدن او یکی از تاکتیک‌هایی بود که سرمربی‌اش رودی گارسیا دستور پیاده سازی‌اش را داده بوده است.

آنگوئیسا که ۹۰ دقیقه در این بازی در خط میانی مارسی حضور داشت و بارها مزاحمت‌هایی برای نیمار ایجاد کرد، به نشریه اکیپ گفت: من مأمور شده بوده که نیمار را تحریک و عصبانی کنم. سرمربی‌مان به من گفته بود که نیمار همان‌قدر که بااستعداد است، مستعد رفتارهای جنون‌‌آمیز است. بنابراین بدون آنکه لازم به انجام خطاهای بزرگ باشد و صرفاً با سُقلمه‌هایی که گهگاه در جریان بازی به او می‌زدیم و او را نقش بر زمین می‌کردیم، توانستیم بازی‌اش را مختل کنیم.

هافبک مارسی ادامه داد: در یک مقطع از بازی او در سمت چپ بود و من ۳۰ متر دنبالش دویدم تا روی او خطا کنم. او در ابتدای بازی کاملاً خونسرد بود اما در پایان به شدت عصبی بود. حرکاتی که ما انجام دادیم بدون شک دستورالعمل‌هایی بود که ما قطعاً برای نیمار نسبت به سایر بازیکنان بیشتر اجرایی می‌کردیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار