سعی کردیم در نیم‌فصل ضعف‌های تیم را بپوشانیم

بی‌غم: نتیجه دیدارمان مقابل تأسیسات تأثیر چندانی در قهرمانی ما ندارد

سرمربی تیم فوتسال مس سونگون گفت: فکر نمی‌کنم با پیروزی یا شکست تیمم مقابل تأسیسات دریایی اتفاق خاصی رخ دهد.

حمید بی‌غم در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»، درباره دیدار هفته چهاردم تیم مس سونگون مقابل تأسیسات دریایی اظهار داشت: خدا را شکر در تعطیلات نیم‌فصل تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته‌ایم و یک بازیکن برزیلی هم در این مدت جذب کردیم. مصدومیت محمدرضا سنگ‌سفیدی هم در این تعطیلات بهبود یافته و او می‌تواند در این مسابقه ما را همراهی کند،‌ اما هنوز وضعیت حمید احمدی مشخص نیست.

وی ادامه داد: در نیم‌فصل سعی کردیم با جذب بازیکن و تمرینات خوب ضعف‌های تیم‌مان را بپوشانیم. در این مسابقه نیز، هم ما و هم تأسیسات وضعیت خوبی داریم و برای اینکه از کورس قهرمانی عقب نمانیم باید سه امتیاز بازی را به دست بیاوریم.

سرمربی تیم فوتسال مس سونگون در واکنش به این پرسش که به نظر اگر تیم مس سونگون در این دیدار شکست بخورد به نوعی از کورس قهرمانی عقب می‌ماند، تصریح کرد:‌ به نظرم هر دو تیم در این بازی با احتیاط بازی خواهند کرد و فکر نمی‌کنم با پیروزی یا شکست در این مسابقه اتفاق خاصی بیفتد. همیشه در نیم‌فصل دوم تیم‌های ضعیف و انتهای جدولی که برای بقا در لیگ برتر می‌جنگند یقه تیم‌های بزرگ را می‌گیرند و به همین دلیل باخت یا برد در این مسابقه تأثیر چندانی در قهرمانی یک تیم ندارد. 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار