با این همه اتفاق بهترین نتایج را گرفتیم

عشوری: امیدوارم پاقدمم برای تراکتورسازی خوب باشد/ افتخارم این است که کنار کیانی بازی کردم

هافبک تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز امیدوار است که اولین دیدارش برای این تیم پس از دوران مصدومیت را با پیروزی پشت سر بگذارد.

سینا عشوری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، درباره آخرین وضعیت مصدومیتش اظهار داشت: من هفته گذشته در لیست ۱۸ نفره بودم، اما بازی نکردم. مقابل فجرسپاسی اما ان‌شاءالله می‌توانم بازی کنم. این دوران برای من خیلی سخت بود. بعد از آن مصدومیت رباط صلیبی، ابتدای فصل به میدان رفتم، اما باز هم مصدوم شدم. به‌هرحال باز هم خدا را شکر می‌کنم. شرایط بدتر از این هم وجود دارد.

وی در ادامه افزود: از آنهایی که در روزهای سخت کمکم کردند، تشکر می‌کنم. امیدوارم با بازی‌های خوبم بتوانم جواب خوبی‌های‌شان را بدهم. ان‌شاءالله از دیدار مقابل فجر آرام آرام به ترکیب تیم برمی‌گردم تا جواب این همه خوبی هواداران تراکتورسازی را بدهم.

هافبک تیم فوتبال تراکتورسازی با اشاره به روند این تیم در ۱۰ هفته نخست لیگ برتر، خاطرنشان کرد: با توجه به مصدومیت‌ها و محرومیت‌ها، تراکتورسازی بهترین نتایج را گرفته است. امیدوارم پاقدمم برای تراکتورسازی خوب باشد و بردهای تراکتورسازی آغاز شود. مقابل فجر بازی خیلی سختی داریم. آنها تیم کاملاً قابل احترامی هستند، اما ما هم باید کاملاً تمرکز داشته باشیم تا به مرحله بعدی جام حذفی راه پیدا کنیم.

عشوری در خصوص محرومیت دو ماهه مهدی کیانی از سوی کمیته اخلاق گفت: من وارد این مسائل نمی‌شوم، اما فقط می‌توانم بگویم که کیانی کاپیتانِ بزرگ تراکتورسازی است و من همیشه باعث افتخارم بوده که کنار او بازی کرده‌ام. امیدوارم کمیته اخلاق، کمیته انضباطی یا هر نهاد دیگری که چنین تصمیم‌هایی را می‌گیرد، به وضعیت تیم هم نگاه کند. اتفاقی که برای کیانی و آغاسی رخ داد، خیلی اتفاقی، نادر و یک شوخی کوچک بود، نه آن چیزهایی که تا این حد بزرگش می‌کنند. امیدوارم اعضای کمیته اخلاق کمک کنند که مردم آذربایجان هم تا این حد اذیت نشوند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار