سلیانچی: استعدادهای زیادی در جت اسکی شناسایی شناسایی کردیم

رئیس انجمن جت اسکی کشور گفت: برگزاری مسابقات آزاد کشوری در اهواز به ما کمک کرد که استعدادهای زیادی را شناسایی کنیم.

، داود سلیانچی رئیس انجمن جت اسکی و جت بُت کشور اظهار داشت: برگزاری مسابقات آزاد کشوری در اهواز به ما کمک کرد که استعدادهای زیادی را شناسایی کنیم.

سلیانچی ادامه داد: این رقابت‌ها با میزبانی خوب و با برنامه کمیته جت اسکی استان خوزستان همراه بود و تنوع در برگزاری این مسابقات به دلیل حضور رده سنی نوجوانان باعث شد تا جت سوارن خوب و آتیه داری مثل محمد امین حمید از ماهشهر شناسایی شوند که اتفاقا رکورد خارق العاده ای از خود بر جای گذاشت.

وی افزود: مسابقات در سطح کیفی خیلی خوبی برگزار شد و جت‌های پیشرفته به همراه ورزشکاران آماده در این مسابقات حضور داشتند. امیدواریم استان خوزستان شاهد برگزاری مسابقاتی در این سطح باشد و ورود اهواز به این مسابقات این نوید را می‌دهد که در آینده مسابقات بیشتری در این استان برگزار شود.

سلیانچی بر توسعه ورزش مفرح و پرمخاطب جت اسکی در استان‌های فعال مثل خوزستان تاکید کرد و گفت: انجمن با همکاری کمیته جت اسکی و جت بُت خوزستان در نظر دارد در شهرهایی که دارای این ظرفیت هستند، توسعه این رشته ورزشی را ادامه دهد و در این استان با توجه به حجم بسیار آب موجود در رودخانه‌ها و پشت سد‌ها از این ظرفیت استفاده بهینه می‌کنیم و می‌خواهیم جت اسکی خوزستان را به نقطه‌ای برسانیم که به یکی از قطب‌های ورزش جت اسکی در کشور تبدیل شود.

وی با تمجید از کمیته جت اسکی استان مازندران اذعان داشت: تیم جت اسکی استان مازندران در مسابقات آزاد کشوری که در بخش اسلالوم برگزار شد، درخشش قابل ملاحظه‌ای داشت به طوریکه هانیه نصیری و ثریا صالح آبادی از مازندران در بخش بانوان به ترتیب اول و دوم شدند. ضمن اینکه حمید نجفی دیگر شرکت کننده این استان در بخش جوانان به عنوان سوم دست یافت و در نهایت در بخش تیمی هم تیم مازندران عنوان قهرمانی را از آن خود کرد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار