لیگ NBA

پیروزی کلیولند با هنرمندی جیمز/ شکست سنگین وولوز مقابل پیسرز

تیم کلیولند کاوالیرز با هنرمندی لبران جیمز در پست جدیدش مقابل شیکاگو بولز به پیروزی رسید.

، در دیدارهای صبح امروز (چهارشنبه) لیگ بسکتبال حرفه ای آمریکا موسوم به NBA، تیم کلیولند کاوالیرز با درخشش لبران جیمز بر میهمان خود شیکاگو بولز غلبه کرد.

کلیولند در فصل جدید لیگ و پس از جدایی کایری اروینگ هنوز به ترکیب ثابتی برای شروع بازی نرسیده است و با وجود جذب بازیکنان شاخصی مثل درک رز و دواین وید در پست گارد رأس همچنان مشکل دارند. راه حل مشکلات آنها اما دور از دسترس نیست و فوق ستاره‌ای به نام لبران جیمز در چنین مواردی به کمک تیم می‌آید.

جیمز در هفتصد و هفتاد و یکمین حضور خود در NBA و در یکی از معدود بازی‌های خود در پست گارد رأس بازی کرد و با کسب ۳۴ امتیاز و ۱۳ پاس گل یکی از عوامل پیروزی تیمش بود. او از سال ۲۰۱۲ در پست گارد بازی نکرده بود و جالب اینکه تیم شیکاگو نیز برای مقابله ترکیب جدید کلیولند، تاکتیک مشخصی نداشت. فرد هویلبرگ، مربی شیکاگو می‌گوید: ما مقابل بهترین بازیکن روی کره زمین بازی می‌کردیم!

کوین لاو نیز با کسب ۲۰ امتیاز و ۱۲ ریباند به پیروزی کلیولند کمک کرد.

در دیگر بازی امروز که در سالن تارگت سنتر شهر مینه سوتا انجام شد، تیم میزبان با اختلاف ۲۳ امتیاز از ایندیانا پیسرز شکست خورد.

نتایج دیدارهای صبح امروز به شرح زیر است:

شیکاگو ۱۱۲ - کلیولند ۱۱۹
بروکلین ۱۲۱ - اورلاندو ۱۲۵
نیویورک ۸۹ - بوستون ۱۱۰
ایندیانا ۱۳۰ - مینه سوتا ۱۰۷
نیواورلینز ۹۳ - پورتلند ۱۰۳
یوتا ۸۴ - لس آنجلس کلیپرز ۱۰۲

در پایان بازی‌های امروز تیم‌های واشنگتن ویزاردز و کلیولند کاوالیرز در صدر جدول کنفرانس شرق و تیم‌های ممفیس گریزلیز و لس آنجلس کلیپرز در صدر جدول کنفرانس غرب هستند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار