والورده:جوانان از فرصتی که در اختیار داشتند، بهترین استفاده را کردند/ در نیمه اول کمی دچار مشکل شدیم

سرمربی بارسلونا تیمش را لایق پیروزی مقابل مورسیا دانست.

، ارنستو والورده، سرمربی بارسلونا پس از برتری ۳ بر صفر تیمش در زمین مورسیا در بازی دور رفت مرحله یک‌شانزدهم‌نهایی جام حذفی اسپانیا از لیاقت فراوان آبی و اناری‌ها و قدرت میزبان سخن گفت.

 او اظهار داشت: ما کاملا لایق پیروزی بودیم اما مورسیا هم خیلی خوب و مشتاقانه به توپ ضربه زد و در برخی دقایق بازی ما را به دردسر انداخت.در نیمه اول اندکی دچار مشکل شدیم اما در ۴۵ دقیقه دوم آهسته آهسته بهتر شدیم و به آنچه می‌خواستیم، رسیدیم.در ۴۵ دقیقه دوم نسبت به نیمه اول فرصت‌های بیش‌تری داشتیم. در مجموع از نتیجه راضی هستم.در چنین بازی‌هایی همیشه زدن گل اول سخت‌تر از گل‌های بعدی است.در مرکز زمین خیلی خوب توپ را جا به جا کردیم.

 او درباره جوانان پرتعداد تیمش در این بازی افزود: جوانان تیم خیلی خوب از فرصتی که برایشان ایجاد کردیم، استفاده کردند.آرنایس فعلا در تیم دوم ماست اما اگر به این روند خوب ادامه دهد، قطعا به زودی عصای دست تیم در ترکیب اصلی خواهد شد. مدافعان بارسا هم محافظ خوبی بودند و از سبک بازی‌ آن‌ها راضی هستم.وقتی مورسیا در نیمه دوم خسته شد، ما حملاتمان را شروع کردیم و خوشبختانه نتیجه گرفتیم.بازی بعدی تیم من مقابل بیلبائوست؛ تیمی که همیشه دوستش داشتم و این بازی از آنجایی که نبرد من با تیم سابقم است، برایم جذابیت زیادی دارد. بازگشت به سن‌مامس خاطره‌انگیز است.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار