کادر فنی تیم ملی به چه علت در سالن حضور نداشت؟

محمدی: از اینکه تماشاگران کاشانی از مسابقات کشتی استقبال نکردند، تعجب کردم

سرمربی تیم کشتی آزاد بیمه رازی گفت: از اینکه از مسابقات کشتی قهرمانی کشور در کاشان استقبال نشد، تعجب کردم.

غلام محمدی در مورد قهرمانی تیم بیمه رازی در لیگ کشتی آزاد اظهار داشت: حضور کشتی‌گیران خارجی به جذابیت این مسابقات بیشتر کمک کرد و فکر می‌کنم این مسابقات نیمه‌نهایی و فینال لیگ رنگ‌وبوی خودش را گرفت. امیدوارم شرایط برای بهتر برگزار شدن لیگ مهیا باشد که اگر این شرایط مهیا نیست آن را تعطیل کنند.

وی افزود: کادر فنی تیم ملی به چه علت در سالن حضور نداشت تا کشتی‌ها را تماشا کنند؟ علت این موضوع چیست؟ اگر این مسابقات برایشان مهم است حداقل ناظر فنی بیاید و مسابقات را از نزدیک تماشا کند.

محمدی اضافه کرد: امیدوارم اراده‌ای به وجود بیاید تا به لیگ اهمیت داده شود و این لیگ به کشتی ما کمک کند. امیدوارم برنامه‌ریزی بهتری نیز صورت بگیرد.

وی اضافه کرد: در حال حاضر هادی حبیبی خودش به‌تنهایی همه بار را می‌کشد. باید ناظر فنی برای لیگ بگذارند.

محمدی در مورد بازی فینال اضافه کرد: بازی فینال خوب بود. بازی نزدیک و حساسی را شاهد بودیم نتیجه ما هم ۵ بر سه شد. تیم حریف تیم خوبی بود و صبح هم توانستند تیم ساری را شکست دهند اما خدا را شکر توانستیم در برابر آنها به پیروزی برسیم و برای چهارمین سال پیاپی قهرمان شدیم.

وی در مورد برگزاری جام باشگاه‌های جهان در کاشان اضافه کرد: به‌نظر من باید شرایط خیلی بهتر از این شود و تماشاگران به ورزشگاه بیایند چرا که تیم‌های خارجی و قهرمانان کشتی دنیا می‌آیند و در این تورنمنت حضور دارند. اگر کاشان قرار است میزبان باشد باید شرایطش بهتر از این باشد.

وی در مورد میزبانی کاشان در لیگ کشتی تصریح کرد: میزبانی کاشان برای لیگ خوب بود اما شرایط در جام باشگاه‌های جهان متفاوت است چرا که تیم‌های خارجی و قهرمانان دنیا می‌آیند. من از اینکه استقبال از بازی‌ها در کاشان نشد تعجب کردم. امیدواریم بازی‌ها در جاهای کشتی‌خیز برگزار شود تا ورزشگاه پر شود و فدراسیون فکری در مورد این مسئله بکند.

*

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار