شناگران تیم نیروهای مسلح ایران برای برپایی اردو به عمان می‌روند

رئیس هیئت شنای نیروهای مسلح از پایان اردوی مشترک تیم شنای نیروهای مسلح ایران و ارتش عمان خبر داد و گفت: تیم شنا نیروهای مسلح تا دو ماه دیگر برای برپایی یک اردوی مشترک به کشور عمان اعزام می شود.

، امیر سرتیپ دوم جمشید فولادی رئیس هیئت شنای نیروهای مسلح در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان ورزش بسیج اظهار داشت: اردوی مشترک تیم شنای نیروهای مسلح ایران و کشور عمان که از ۲۵ مهر در تهران آغاز شده بود، پس از ۷ روز امروز به پایان رسید.

او ادامه داد: برگزاری این اردو دستاوردهای زیادی برای تیم شنای نیروهای مسلح داشت و باعث بالا رفتن انگیزه و کیفیت فنی تیم کشورمان شد. همچنین  در روز پایانی این اردو یک دوره مسابقه شنا در ۷ ماده بین نیروهای مسلح ایران و عمان برگزار شد  که از سطح و کیفیت بالایی برخورد دار بود و با حضور آقای رضوانی رئیس فدراسیون شنا به نفرات برتر مدال و حکم قهرمانی اهدا شد.

رئیس هیئت شنای نیروهای مسلح با اشاره به رضایت عمانی ها از برگزاری این اردو در ایران، گفت: مسئولان و ورزشکاران تیم شنای ارتش عمان از شرایط برگزاری اردو در تهران  بسیار ابراز رضایت کردند.

امیر سرتیپ دوم فولادی خاطرنشان کرد: همچنین تا پایان سال تیم شنای نیروهای مسلح برای برگزاری یک اردوی یک هفته‌ای به عمان اعزام خواهد شد. در برنامه ریزی برای سال آینده در نظر داریم تا با دعوت از کشورهای بیشتری اردوهای مشترکی با تیم‌های ارتش کشورهای همسایه جهت ارتقای کیفیت فنی ملی پوشان برگزار کنیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار