اعلام آرای کمیته انضباطی

دایی تذکر گرفت، پاشازاده محروم و جریمه شد

جدیدترین آرای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اعلام شد.

و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال, کمیته انضباطی، در خصوص مسابقات فوتبال لیگ برتر، جام حذفی و لیگ دسته اول آرای خود را به شرح زیر اعلام کرد:

* فولاد خوزستان- سایپا تهران/ هفته دهم لیگ برتر-۲۷ مهر 

در این دیدار محمد دایی مربی تیم سایپا به دلیل اعتراض مکرر به تصمیم داور که منجر به اخراج وی شد، به استناد بند ۲ ماده ۶۳ آیین نامه انضباطی به تذکر کتبی محکوم شد.

* استقلال تهران - نساجی مازندران/ مرحله ۱/۸ جام حذفی- ۲۸ مهر 

مهدی پاشازاده سرمربی تیم نساجی مازندران به علت رفتار غیر مسئولانه  که منجر به توقف بازی  شد به استناد بند ۴ ماده ۶۶ به یک جلسه محرومیت و چهل میلیون ریال جریمه نقدی محکم شد. ضمناً تیم نساجی مازندران به دلیل تخلف تماشاگران  که منطبق با بند ۳ ماده ۷۹  آیین نامه انضباطی است به پرداخت مبلغ ۸۰میلیون ریال  جریمه نقدی محکوم شد.

* مس رفسنجان- راه آهن تهران/ لیگ دسته اول فوتبال – ۱۸ مهر 

جعفر ابراهیمی مربی تیم راه آهن تهران  که به دلیل اعتراض مکرر  و نامعقول به تصمیم داور  که منجر به اخراج  وی شد به  استناد بند ۵ ماده ۶۶ آیین نامه انضباطی به تذکر کتبی محکوم شد.

* نفت  مسجد سلیمان- ملوان انزلی/ لیگ دسته اول فوتبال – ۱۸ مهر

تیم نفت  مسجد سلیمان  به علت تخلف تماشاگران ، فحاشی به داور و ورود یک تماشاگر به داخل زمین مسابقه، که منطبق با ماده ۷۹ آیین نامه انضباطی است به پرداخت مبلغ ۵۰میلیون ریال  جریمه نقدی محکوم شد.

* مس کرمان- اکسین البرز/ لیگ دسته اول فوتبال – ۱۸ مهر

علیرضا فلاح متصدی تدارکات  تیم اکسین البرز که به دلیل رفتار زننده و غیر ورزشی  از زمین مسابقه اخراج شد به علت عدم رعایت مفاد بند ۵ ماده ۶۶ آیین نامه انضباطی به توبیخ کتبی محکوم شد.

* صبای قم- شهرداری ماهشهر/ لیگ دسته اول فوتبال – ۱۸ مهر

حمید عبدالهی مربی تیم صبای قم به دلیل اعتراضات مکرر که منجر به اخراج  وی  شد به استناد بند ۵ ماده ۶۶ آیین نامه انضباطی به تذکر کتبی محکوم شد.

آرای صادره قطعی است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار