در مورد نقشم در تیم از جلالی بپرسید

قربانعلی‌پور: پیکان قطعا یکی از مدعیان قهرمانی است/ فکر این روزها را کرده بودیم

مربی بدنساز پیکان گفت: کسب ۶ پیروزی متوالی جرقه نیست و قطعا پیکان یکی از مدعیان جدی قهرمانی خواهد بود.

علی اصغر قربانعلی‌پور در گفت‌‌وگو با خبرنگار ورزشی درباره اینکه چرا این تیم برخلاف انتظارها در فصل جاری عملکردبسیارخوبی داشته، اظهار داشت: مجموعه تیم از مدیریت تا کادرفنی و بازیکنان و حتی تدارکات درماه‌های  گذشته زحمات زیادی کشیدند که نتیجه این زحمات موفقیت‌های نسبی پیکان بوده است. به اعتقاد من برای اینکه بگوییم تیم به آنچه مدنظر کادرفنی بوده رسیده باید تا پایان فصل صبرکنیم. این ۱۰هفته از نظرمن ملاک نیست و باید تا پایان لیگ به این روند ادامه دهیم.

مربی بدنساز پیکان در مورد این موضوع که از این پس تیم‌هایی لیگ جساب دیگری روی تیم پیکان می‌کنند، گفت: طبیعتا وقتی تیمی پس از۱۰هفته درجایگاه دوم قرار دارد باید منتظر باشد تا رقبا بازی جدی تری درمقابلش انجام دهند. ما فکر این روزها را کرده‌ایم و باید بگویم که انگیزه رقبا را با انگیزه بیشتر پاسخ می‌دهیم. انتظار کادرفنی از بازیکنان این است که هرگز دست از تلاش نکشند، مغرور نشده و با آمادگی ذهنی وارد بازی‌های آینده شوند.

وی درباره رمزموفقیت پیکان  در کسب ۶ برد متوالی نیز یادآور شد: رمزموفقیت ما خودباوری، اعتماد به نفس و تلاش بی وقفه است که امیدوارم این شرایط ادامه داشته باشد تا بتوانیم در نهایت به جایگاه مطلوبی برسیم.

قربانعلی‌پور در واکنش به این سوال که آیا پیکان می‌تواند یکی از مدعیان جدی قهرمانی باشد؟ خاطرنشان کرد: قطعا همین طور است و این نتایج ما جرقه نیست. کار بزرگ ذهن‌های بزرگ می‌خواهد که خوشبختانه در پیکان این ویژگی بزرگ وجود دارد. به آینده پیکان خیلی خوشبینم و تردید ندارم یکی از بهترین رتبه‌های لیگ هفدهم نصیب ما خواهد شد.

مربی بدنسازپیکان درباره تقابل این تیم با سپاهان در هفته یازدهم تصریح کرد: سپاهان تیم بزرگی است. بازی با تیم‌های بزرگ برنامه ریزی وسیع و روحیه بزرگ می‌خواهد. امیدواریم این تیم را هم ببریم و به روند پیروزی‌های‌مان ادامه بدهد.

وی درپایان حرف‌هایش به نقش خود در پیکان به عنوان مربی بدنساز اشاره کرده و اضافه کرد: ما سعی کردیم که از ابزار تمرینی به روز استفاده کنیم و حتی در بخش کارهای هوازی و بی هوازی با استفاده از تمرینات توپی به سطح مطلوبی برسیم اما  اینکه چه نقشی درموفقیت‌های تیم داشتم را باید ازسرمربی تیم بپرسید. من همیشه سعی ‌کرده‌ام مثمرثمر باشم. ضمن اینکه لازم می‌دانم از تلاش تمامی اعضای کادفنی و مجموعه تیم تشکر کنم و امیدوارم بتوانیم در این راه سخت موفق باشیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار