معرفی ستاره‌های دور از انتظار لیگ برتر روسیه/ سردار آزمون در صدر + تصاویر

یک روزنامه روسی به معرفی ستاره‌هایی پرداخت که در ۱۴ هفته اخیر لیگ برتر فوتبال این کشور دور از انتظار ظاهر شدند.

، بخش ورزشی روزنامه بیزنس روسیه در صدر گزارش خود نام سردار آزمون را قرار داد و نوشت: قرار بود سردار آزمون به مهاجم اصلی تیم روبین‌کازان تبدیل شود و به همین خاطر مدیران و کادر فنی باشگاه با انتقال یوناتاس، مهاجم برزیلی در اوایل فصل جاری لیگ برتر روسیه به تیم هانوفر موافقت کردند. بازیکنی که توانسته بود ۴ گل برای کازانی‌ها به ثمر رساند. 

این رسانه روس در ادامه تحلیلش آورده است: حالا به نظر می‌رسد این تصمیم کازانی‌ها اشتباه بود، زیرا می‌توانستند با فروش سردار آزمون پیش از آغاز فصل درآمد سرشاری کسب کنند اما باشگاه به این نتیجه رسید که پس از جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه می‌تواند ملی‌پوش ایرانی را با پول بیشتری به فروش رساند.

روزنامه بیزنس سپس با اشاره به درخشش سردار آزمون در تیم ملی فوتبال ایران نوشت: سردار در تیم ملی ایران مشکلی ندارد و حتی در ورزشگاه کازان و در بازی دوستانه به روسیه گل زد اما در لیگ برتر عملکردش بد است. نیم‌فصل اول لیگ برتر روسیه رو به پایان است و سردار آزمون تاکنون گلی به ثمر نرساند.

پس از سردار آزمون ۵ بازیکن دیگر نیز به عنوان ستاره‌های دور از انتظار ۴ هفته اخیر لیگ برتر روسیه معرفی شدند که شامل این فهرست هستند:

۱. سردار آزمون (روبین‌کازان)

۲. بکیم بالاج (احمد گروژنی)

۳. پاوول مامااف (کراسنودار)

۴. روبین روچینا (روبین‌کازان)

۵. آرتم جیوبا (زنیت سن‌ پترزبورگ)

۶. فرناندو (اسپارتاک)

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار