کار دشواری برای دفاع از قهرمانی‌مان در لیگ قهرمانان داریم

کروس: نمی‌توانم در مورد شایعه علاقه‌مندی رئال به خرید کین نظری بدهم/ هری مهاجم خوبی است

هافبک رئال مادرید ترجیح داد در مورد احتمال پیوستن مهاجم تاتنهام به رئال مادرید اظهار نظری نکند اما از او تمجید کرد.

، تونی کروس که یکی از پنج بازیکن رئال مادریدی قرار گرفته در تیم منتخب فیفا فیف‌پرو ۲۰۱۷ بود، در مواجه با پرسشی که نظر او را در خصوص علاقه‌مندی قهرمان اروپا نسبت به جذب مهاجم گلزن تاتنهام جویا شد، اظهار داشت: این پرسشی نیست که من بخواهم در خصوص آن اظهار نظر کنم. هری کین بازیکن خوبی است. در لیگ برتر نمی‌توان زیاد گل زد، مگر اینکه مهاجم خوبی باشید اما نمی‌توانم در مورد اینکه آیا رئال مادرید باید کین را بخرد یا خیر، نظری بدهم.

هافبک آلمانی کهکشانی‌ها در بخش دیگری از صحبت‌هایش اظهار داشت: کسب دو عنوان قهرمانی متوالی در لیگ قهرمانان اروپا دشوار بود. این قول را به هواداران‌مان می‌دهم که هر کاری که از دست‌مان ساخته باشد برای تکرار این موفقیت به کار خواهیم بست اما این فصل تیم‌های خوب زیادی در لیگ قهرمانان هستند، از این‌رو کار دشواری پیش‌رو داریم.

کروس در بخش پایانی‌ صحبت‌هایش خاطرنشان کرد: هر سال بارسلونا، تیم‌های بزرگ انگلیس و البته بایرن مونیخ در لیگ قهرمانان حضور دارند و باشگاه‌های بسیاری به دنبال فتح این مسابقات هستند. کسب دو عنوان قهرمانی پی‌درپی در لیگ قهرمانان اروپا دیوانه‌کننده بود، که هیچ‌گاه پیش از این رخ نداده بود، به همین خاطر دفاع از این عنوان خیلی خوب و خیلی دشوار خواهد بود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار