دوست دارم یک تیم دربی را ببرد اما نمی‌گویم کدام تیم!

هاشمی‌نسب: نمی‌دانم با لیدرهای خونه به خونه چطور رفتار کرده‌اند که راحت وارد زمین می‌شوند/ این اتفاقات در فوتبال ما عادی است!

مربی تیم فوتبال خونه به خونه گفت: لیدرهای خونه به خونه علیه یکی دو بازیکن شعار دادند که وقتی وارد ماجرا شدم، دعواها پیش آمد.

مهدی هاشمی‌نسب در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، درباره اتفاقات تمرین روز گذشته (دوشنبه) خونه به خونه و درگیری لیدرهای این تیم با بازیکنان اظهار داشت: این اتفاقات در فوتبال ایران عادی است و برای اولین بار نیست که چنین چیزهایی را می‌بینم. نمی‌دانم با لیدرهای خونه به خونه چطور رفتار شده که راحت وارد زمین می‌شوند. نمی‌دانم چه اتفاقی افتاده، یکی پول می‌دهد، دیگری از پول بازیکن و پاداش به آنها پولی می‌دهد تا چنین اتفاقی را شاهد باشیم.

وی افزود: وقتی لیدرها علیه یکی دو بازیکن ما فحاشی کردند، جلو رفتم و گفتم با چه کسی هستید؟ تیم بازی قبلی را برده و شما این کارها را می‌کنید؟ در ادامه کمی سر و صدا شد و لیدرها هم شروع به عربده‌کشی کردند. جواد نکونام هم تصمیم گرفت محل تمرین را ترک کند. تصمیم با جواد است و هر چیزی که او بگوید ما انجام می‌دهیم. در حال حاضر تهران هستیم و منتظریم تکلیف‌مان مشخص شود.

مربی تیم فوتبال خونه به خونه در واکنش به اینکه گفته می‌شود با لیدرها درگیری فیزیکی داشته است، گفت: درگیری فیزیکی نبود و همان چیزی بود که شرح دادم. ضمن اینکه چه کسی گفته بازیکنان نمی‌خواستند تمرین کنند؟ بی‌خود کردند که چنین حرفی زده‌اند! مربی اسپانیایی ما کارهای تمرین را کرده و موانع را چیده بود که این اتفاقات افتاد. نمی‌دانم این اتفاقات از کجا آب می‌خورد. البته این ماجرا برای من اتفاق خاصی نیست، چون با لیدرهایی سر و کله زده‌ام که ۹۰ هزار نفر را این ور و آن ور می‌کنند.

هاشمی‌نسب در خصوص اینکه حسن‌زاده مالک باشگاه خونه به خونه گفته است که علیرضا مرزبان سرمربی سیاه‌جامگان به لیدرها پول داده تا حاشیه درست کنند، تصریح کرد: صحبتی در این زمینه ندارم، چون نمی‌دانم آیا کسی به اینها پول داده یا نداده است.

وی در ادامه گفت‌وگوی خود با تسنیم درباره دربی ۸۵ تصریح کرد: صحبت‌هایی که درباره دربی از سوی هواداران می‌شود، از خود بازی جذاب‌تر است. دربی‌ خوب داشته‌ایم، اما خیلی تداوم نداشته است. با توجه به شرایط دربی، تیم‌ها با احتیاط بازی می‌کنند. در حال حاضر وضعیت استقلال به نسبت پرسپولیس بحرانی است، اما شرایط دربی با همه بازی‌ها تفاوت دارد.

بازیکن پیشین تیم‌های پرسپولیس و استقلال در پاسخ به این سؤال که دوست دارد چه تیمی برنده شود، گفت: اگر بگویم مهم نیست، دروغ گفته‌ام، چون این بار دوست دارم یک تیم برنده شود. برای من مهم نیست که پرسپولیس با الهلال عربستان بازی دارد یا استقلال با العین امارات. در این بازی اما دوست دارم تیمی که می‌خواهم برنده شود. نمی‌خواهم نام ببرم، چون با هر دو تیم و هوادارانش خاطرات زیادی دارم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار