مدیر مجموعه تختی در گفت‌وگو با تسنیم:

نفتی‌ها حدود ۴۰۰ میلیون تومان بدهکارند/ بابت استفاده از زمین به آنها اولتیماتوم داده‌ایم

مدیر مجموعه ورزشی تختی مدعی است که باشگاه نفت تهران بابت استفاده از زمین این مجموعه نزدیک به ۴۰۰ میلیون تومان بدهکار است.

قاسم رسته، مدیر مجموعه ورزشی تختی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی در خصوص بدهی باشگاه نفت تهران به این مجموعه و اینکه چه تصمیمی قرار است در این خصوص اتخاذ شود، گفت: با احتساب بازی‌هایی که نفتی‌ها در این فصل انجام داده‌اند، این باشگاه چیزی حدود ۴۰۰ میلیون تومان به مجموعه تختی بدهی دارد. ما هم به آنها اولتیماتوم داده‌ایم که اگر بدهی‌شان را تسویه نکنند یا بخش عمده‌ای از آن پرداخت نشود، دیگر نمی‌توانیم زمین را در اختیارشان بگذاریم.

وی افزود: خود ما در مجموعه تختی برای آماده‌سازی زمین هزینه‌ای را متقبل می‌شویم که اکنون آنقدر هزینه شده که بدهکار شده‌ایم. به همین دلیل اکنون دچار مشکل هستیم و نفتی‌ها هم بدهی سنگینی به جا گذاشته‌اند.

مدیر مجموعه ورزشی تختی در خصوص اینکه با چه کسی در باشگاه نفت طرف حساب است، اظهار داشت: ما هنوز قراردادی هم امضا نکرده‌ایم و طبق برنامه‌ای که سازمان لیگ می‌دهد، به تیم نفت اجازه می‌دهیم بازی کند. آنها هنوز در حیطه مدیریتی جابه‌جایی دارند و مشخص نیست صاحب این تیم چه کسی است. ما هم معمولاً طبق ارتباطی که با سازمان لیگ داریم، طبق متون قراردادی قبلی پیش می‌رویم و روال معمولاً این‌طور بوده که سازمان لیگ اجاره زمین را از محل درآمدهای باشگاه‌ها پرداخت می‌کند. با توجه به اینکه هنوز صاحب این باشگاه مشخص نیست، این پول هم هنوز پرداخت نشده است.

رسته با اشاره به نگاه حمایتی سازمان لیگ تأکید کرد: ما نمی‌خواهیم مسابقات لیگ به حاشیه برود و به همین دلیل همیشه با سازمان لیگ همکاری کرده‌ایم. اکنون هم اگر سازمان لیگ بخواهد، همکاری‌مان را ادامه می‌دهیم تا هر زمان نفت صاحب پیدا کرد، با آنها تسویه کنیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار