در گفت‌وگو با تسنیم

امیرآبادی: دربی پنجشنبه دربی مربیان نیست/ شانس ۲ تیم برای برد برابر است

مدافع - هافبک تیم فوتبال استقلال تاکید کرد که نتیجه دربی روز پنجشنبه قابل پیش‌بینی نیست و شانس هر دو تیم برای برد برابر است.

مهدی امیرآبادی در مورد شرایط استقلال و پرسپولیس در آستانه دربی تهران به خبرنگار ورزشی گفت: هر دو تیم شرایط نسبتاً خوبی دارند و بازی آخر را در جام حذفی با برد پشت سر گذاشته‌اند. من معتقدم این دربی، دربی مربیان نیست و باید این مسابقه را دربی بازیکنان بدانیم. به نظر من بازیکنان دو تیم در این مسابقه بسیار تعیین‌کننده هستند و این دربی کلاس جداگانه‌ای برای خود دارد.

وی در مورد پیش‌بینی‌اش از نتیجه دربی خاطر نشان: من نمی‌توانم نتیجه را پیش‌بینی کنم و فکر می‌کنم شانس هر دو تیم برای برد برابر است. حالا باید دید در زمین مسابقه چه اتفاقی رخ خواهد داد. قطعاً هر تیمی کمترین اشتباه را داشته باشد و از موقعیت‌هایش استفاده کند در نهایت برنده خواهد شد.

مدافع - هافبک تیم فوتبال استقلال در خاتمه تصریح کرد: بازیکنان استقلال باید روی این بازی تمرکز کامل داشته باشند و معتقدم اگر استقلال دربی را ببرد تا حدودی از بحران ناکامی‌ها بیرون می‌آید. امیدوارم که استقلال این بازی را با برد پشت سر بگذارد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار