شفر با جو دربی آشنا نیست

پیوس:‌ پرسپولیس از هر لحاظ سرتر از استقلال است و برنده می‌شود

مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس گفت: نظر من پرسپولیس از هر لحاظ سرتر از استقلال است، ولی باید دید در زمین چه اتفاقاتی رخ خواهد داد.

فرشاد پیوس در مورد بازی پرسپولیس - استقلال که روز پنجشنبه برگزار خواهد شد، به خبرنگار ورزشی اظهار داشت:‌ من معتقدم که شرایط این دربی با دربی‌های چند سال اخیر متفاوت است. سرمربی استقلال با جو این مسابقه آشنا نیست. او شناخت زیادی از پرسپولیس ندارد و حتی من معتقدم هنوز هم استقلال را به صورت کامل نمی‌شناسد.

وی در ادامه یادآور شد: در سال‌های گذشته ما شاهد چنین شرایطی نبودیم، ولی حالا روی نیمکت استقلال فردی خواهد نشست که آشنایی زیادی با جو این مسابقه ندارد.

مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس خاطر نشان کرد: به نظر من انگیزه پرسپولیس در این مسابقه بیشتر از استقلال است و آمادگی بدنی بازیکنان این تیم هم در سطح بسیار بالایی است، چون آنها در سطح آسیا بازی کرده و حتی تا نیمه نهایی بالا آمدند. به نظر من پرسپولیس از هر لحاظ سرتر از استقلال است، ولی باید دید در زمین چه اتفاقاتی رخ خواهد داد.

پیوس در مورد پیش‌بینی‌اش  از نتیجه این بازی گفت:‌ من معتقدم که پرسپولیس دربی را با برد پشت سر خواهد گذاشت. در صحبت‌هایم هم اشاره کردم که شرایط این تیم کاملاً بهتر است و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد پرسپولیس پیروز خواهد شد.

وی با ابراز تأسف از درگذشت ابراهیم آشتیابی خاطر نشان کرد: خبر تلخ و ناراحت‌کننده‌ای بود و همه پرسپولیسی‌ها را ناراحت کرد. آشتیانی بخشی از تاریخ باشگاه پرسپولیس است و خیلی ناراحتم که در بین ما نیست. درگذشت آشتیابی را اهالی فوتبال، پرسپولیسی‌ها و خانواده آن مرحوم تسلیت می‌گویم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار