مارادونا: ناپولی شانس قهرمانی دارد اما تیمش کم مهره است

اسطوره فوتبال آرژانتین به قهرمانی تیم باشگاهی سابقش خوشبین و در عین حال بابت کمبود بازیکن در این تیم نگران است.

، دیه‌گو مارادونا که یکی از میهمانان ویژه مراسم شب گذشته (دوشنبه) معرفی برترین‌های فوتبال در لندن بود، از امیدواری خود نسبت به قهرمانی ناپولی در این فصل از سری A‌ گفت.

ناپولی در تاریخ خود تنها دو بار موفق به کسب اسکودتو شده که هر دوی آنها در دوران حضور مارادونا در این تیم در اوایل دهه ۹۰ بود؛ امسال اما آبی‌پوشان شهر ناپل پیشتاز کورس قهرمانی سری A هستند و مارادونا امیدوار است که این تیم یک بار دیگر اسکودتو را از آن خود کند.

مارادونا به شبکه پرمیوم اسپورت ایتالیا گفت: واقعیت این است که ناپولی باید یک بار برای همیشه درک کند که امتیازات بازی‌های خانگی را به هیچ قیمتی نباید از دست داد، مثل دو امتیازی که در بازی این هفته برابر اینتر از دست داد. ناپولی باید اینتر را شکست می‌داد. این یک بازی برابر رقیب مستقیم بود و با بردن این دست بازی‌هاست که می‌توانید اسکودتو را در پایان فصل ببرید اما نه فقط اینتر بلکه باید همه تیم‌ها از جمله ورونا را هم ببرید.

مارادونا ادامه داد: امیدوارم که امسال سال قهرمانی ناپولی باشد اما من واقعاً نگران کم مهره بودن ناپولی هستم. با این تعداد بازی که ناپولی در طول فصل انجام می‌دهد، بازیکنان تقریباً هرگز نمی‌توانند به خانه بروند و همیشه باید روی کارشان تمرکز داشته باشند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار