تا کرانچار نظرش را نگوید جواب تراکتورسازی را نمی‌دهیم

طاهری: بگویید چه کسی به سرمربی ما اولتیماتوم داده تا با او برخورد کنیم!/ کرانچار هنوز دستیار جدیدش را انتخاب نکرده است

مدیرعامل باشگاه سپاهان اصفهان تأکید کرد که از سوی این باشگاه هیچ‌گونه اولتیماتومی به کرانچار داده نشده و همه این صحبت‌ها شایعه است.

محسن طاهری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، درباره آخرین وضعیت تیم سپاهان اظهار داشت:‌ خدا را شکر الان تیم وضعیتش خوب است. تنها مشکل ما گلزنی است که باعث می‌شود تیم از گرفتن امتیاز دور شود. البته ما از نتیجه دیدار مقابل گسترش فولاد اصلاً راضی نیستیم. ما باید این دیدار را با حداکثر امتیاز به پایان می‌رساندیم. تساوی مقابل گسترش‌ فولاد اصلاً نتیجه خوبی نبود و ما دو امتیاز مجانی را از دست دادیم.

وی با اشاره به آخرین وضعیت مهدی شریفی برای بازگشت به سپاهان، خاطرنشان کرد: تراکتورسازی یک نامه‌ای زده که اگر امکانش باشد از شریفی در نیم‌فصل دوم هم استفاده کند. ما هم این موضوع را به کرانچار اعلام کردیم و قرار است او تصمیم خود را به ما اعلام کند، اما تا زمانی که کرانچار جوابی به ما ندهد، ما هم جواب تراکتورسازی را نمی‌دهیم. اگر کرانچار به شریفی احتیاج داشته باشد، او باید در نیم‌فصل به سپاهان برگردد، اما اگر مشکلی با ماندن شریفی در تراکتورسازی نداشته باشد، ما هم با این باشگاه تعاملات لازم را انجام خواهیم داد.

طاهری ادامه داد: کرانچار تاکنون چیزی به صورت مکتوب به ما اعلام نکرده است. در صحبت‌هایی که با یکدیگر داشتیم، او اعلام کرده که نظرش روی برگشتن شریفی است، اما همان‌طور که گفتم، تا کرانچار چیزی به صورت رسمی اعلام نکند، ما هم جواب نامه باشگاه تراکتورسازی را نخواهیم داد.

مدیرعامل باشگاه سپاهان به گلایه از شایعات موجود پیرامون بحث برکناری زلاتکو کرانچار پرداخت و گفت: هیچ‌وقت نفهمیدیم که این شایعات را چه کسانی درست می‌کنند. ما نه جلسه‌ای داشته و نه اولتیماتومی به کسی داده‌ایم. اگر می‌دانید چه‌ کسی از داخل باشگاه گفته که ما به کرانچار اولتیماتوم دادیم، بگویید تا با او برخورد کنیم. کادر فنی هم همه تلاشش را می‌کند تا در راستای هدف‌گذاری که کردیم، تیم خودش را پیدا کند و ان‌شاءالله به‌زودی در جدول هم بالا خواهد آمد.

وی راجع به اضافه شدن مربیان جدید به کادر فنی تیم سپاهان به‌عنوان دستیار زلاتکو کرنچار، تصریح کرد: ابتدا ما چند گزینه را به کرانچار معرفی کردیم، اما او اعلام کرد که می‌خواهد خودش دستیارانش را انتخاب کند و ما هم قبول کردیم. به کرانچار گفته‌ایم که خودش چند گزینه را معرفی کند، اما او هنوز اسمی به ما نداده است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار