مختاری: اوکتاویو به کمتر از قهرمانی جام بین قاره‌ای راضی نمی‌شود

عضو تیم ملی فوتبال ساحلی گفت که سرمربی این تیم به کمتر از قهرمانی مسابقات جام بین قاره‌ای راضی نمی‌شود.

و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، محمدعلی مختاری، برترین بازیکن و آقای گل مسابقات فوتبال ساحلی قهرمانی آسیا ۲۰۱۷ درباره روند آماده‌سازی تیم ملی جهت شرکت در رقابت‌های جام بین قاره‌ای جهان اظهار داشت: سومین مرحله از اردوی تدارکاتی تیم ملی در حالی برگزار می‌شود که بازیکنان پس از رقابت‌های لیگ برتر با آمادگی خوبی در اردو حضور دارند و تمرینات مطلوبی را زیر نظر مارکو اوکتاویو پیگیری می‌کنیم.

وی درباره میزان آمادگی خود و بازیکنان در اردوی تیم ملی پیش از اعزام به امارات گفت: از آمادگی خوبی برخوردارم و با انگیزه تمریناتم را انجام می‌دهم تا بار دیگر افتخارآفرین باشم. بازیکنان تیم ملی نیز با تلاش بالا تمرینات خود را برگزار کرده و به مرز آمادگی نهایی رسیده‌اند.

عضو تیم ملی فوتبال ساحلی در خصوص هم‌گروهی ایران با تیم‌های مکزیک، پاراگوئه و روسیه در گروه دوم رقابت‌ها گفت: بازی با هر تیمی مشکلات و سختی خودش را دارد. هدف ما موفقیت در این دوره از بازی‌هاست و بدون شک در این گروه، بازی با تیم روسیه که یکی از قدرت‌های جهان محسوب می‌شود، سخت خواهد بود.

مختاری ادامه داد:  هدف ما کسب مقام قهرمانی است و با توجه به اینکه سطح مسابقات جام بین قاره‌ای بسیار بالاست، بهترین تیم‌ها حضور دارند و ما کار سختی را در این تورنمنت بزرگ پیش‌روی خود داریم. از طرفی هم اوکتاویو مربی‌ای نیست که به مقام دوم یا سومی راضی باشد که بر همین اساس تمرینات ویژه‌ای را در دستور کاری بازیکنان قرار داده است تا با آمادگی بالا در این دوره از مسابقات حاضر شویم.

وی در پایان تصریح کرد: تنها تیمی که در این مسابقات کار بسیار سختی برابرش خواهیم داشت، برزیل است و امیدوارم در مرحله نهایی به مصاف این تیم برویم و نمایش خوبی برابر این تیم داشته باشیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار