در گفت‌وگو با تسنیم

حسن‌زاده: مرزبان سال گذشته به لیدرها پول داده نه الان/ نکونام استعفا نکرده است

مالک باشگاه خونه‌به‌خونه تأکید کرد که علیرضا مرزبان فصل گذشته و زمانی که در تیم خونه‌به‌خونه حضور داشته، به لیدرهای این تیم پول داده است، نه در فصل جاری.

قاسم حسن‌زاده در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»، درباره درگیری‌های پیش‌آمده در تمرین روز گذشته (دوشنبه) تیم خونه‌به‌خونه و شایعاتی که در مورد قطع همکاری جواد نکونام با باشگاه خونه‌به‌خونه مطرح می‌شود، اظهار داشت: چیز خاصی نیست، امروز با نکونام جلسه داریم و این مشکل برطرف خواهد شد.

وی در ادامه مدعی شد دیروز گفته است علیرضا مرزبان سال گذشته و زمانی که در تیم خونه‌به‌خونه حضور داشته، به لیدرها پول داده است، نه الان!

مالک باشگاه خونه‌به‌خونه در مورد دلیل درگیری جواد نکونام با لیدرهای این باشگاه، تصریح کرد: لیدرها اصلاً عددی نیستند که با نکونام درگیر شوند! آنها درگیری جزئی با مهدی هاشمی‌نسب داشته‌اند که نکونام هم به همین دلیل ناراحت شده است. لیدرها اصرار داشتند به محل تمرین تیم بیایند و تیم را تشویق کنند،‌ اما سرمربی تیم با این درخواست مخالفت کرده بود که این مسئله باعث درگیری شده است.

حسن‌زاده در پاسخ به این پرسش که «آیا نکونام از سرمربیگری این تیم استعفا کرده است یا خیر؟»، گفت:‌ نه، چنین چیزی صحت ندارد. نکونام اگر هم استعفا بدهد، ما قبول نمی‌کنیم. یک نفر اشتباهی کرده، اما نباید تیم به‌هم بخورد. من از روند کار و نتیجه‌گیری نکونام به شدت رضایت دارم و از او کاملاً حمایت می‌کنم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار