بازیکنانم مرا بهترین سرمربی دنیا کردند

زیدان: آلگری و کونته هم در جایزه من سهیم هستند

فرمانده کهکشانی‌ها دو رقیبش در کسب جایزه بهترین سرمربی فوتبال دنیا در سال ۲۰۱۷ را در جایزه‌اش سهیم کرد.

، زین‌الدین زیدان شب گذشته (دوشنبه) در مراسم معرفی برترین بازیکن دنیا موفق به کسب جایزه بهترین سرمربی دنیا شد. او که فصل گذشته موفق به کسب عنوان قهرمانی لالیگا و لیگ قهرمانان اروپا شد، برای دریافت عنوان بهترین سرمربی سال فوتبال جهان رقبایی مانند ماسیمیلیانو آلگری، سرمربی یوونتوس و آنتونیو کونته، سرمربی چلسی داشت.

زیدان در خصوص جایزه‌ای که دریافت کرد، گفت: این جایزه برای آلگری و کونته هم هست. من هرگز فکر نمی‌کردم که روزی جایزه‌ای به این زیبایی دریافت کنم. از همه شما مربیان تشکر می‌کنم و تشکر ویژه‌ای از بازیکنانم دارم. این جایزه به همه شما تعلق دارد. اگر امروز این جایزه را بردم به خاطر شما بود.

زیزو در ادامه از اینکه به او فرصت مربیگری در رئال مادرید داده شده است ابراز خرسندی کرد و اظهار داشت: از باشگاه رئال مادرید به خاطر اینکه فرصت تمرین دادن چنین بازیکنانی را به من داد، تشکر می‌کنم همین‌طور از همه بازیکنانم. از رئال مادرید به دلیل اینکه سبب شد من فرصت شرکت در چنین مراسمی را داشته باشم، تشکر می‌کنم.

در پایان و پیش از ترک سن، زیدان از یک فرد خاص که از ابتدای حرفه‌اش تا کنون همراه او بوده است، قدردانی کرد. او گفت: از همسرم تشکر می‌کنم. من واقعاً عاشق تو هستم. تو و خانواده‌ام همیشه کنار من بوده‌اید.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار