در گفت‌وگو با تسنیم

عباسی: جام حذفی آنقدر مهم نیست که مرزبان به لیدرهای خونه به خونه پول بدهد/فوتبالی برنده می‌شویم نه با این حرف‌ها

مالک باشگاه سیاه‌جامگان مشهد گفت که جام حذفی آنقدر مهم نیست که سرمربی ما به لیدرهای حریف پول دهد.

محمدرضا عباسی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، درباره اظهارات مالک باشگاه خونه به خونهمبنی بر اینکه علیرضا مرزبان به لیدرهای این تیم پول داده تا برای خونه به خونه حاشیه درست کند، اظهار داشت: این صحبت‌ها را از زبان شما می‌شنوم. سرمربی ما آنقدر گرفتار تیم است که وقت این کارها را ندارد. فوتبال برد و باخت دارد و خیلی مهم نیست چه تیمی برنده می‌شود. جام حذفی هم برای ما مهم نیست که دوستان گفتند اگر سیاه‌جامگان شکست بخورد، مرزبان برکنار می‌شود. لیگ برای ما اولویت دارد که بتوانیم نتیجه بگیریم و یقینا نتیجه هم خواهیم گرفت.

وی افزود: برای جام حذفی، به بابل می‌رویم که جوانمردانه بازی کنیم. با احترامی که برای حسن‌زاده مالک باشگاه خونه به خونه و مردم خونگرم بابل قائل هستیم، اما برای برد به زمین می‌رویم و فوتبالی هم برنده می‌شویم.

مالک باشگاه سیاه جامگان خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه صحبت‌های مالک باشگاه خونه به خونه در رابطه با مرزبان بوده، قطعا خودش پاسخی داده و از طریق مراجع حقوقی پیگیر خواهد شد. فکر نمی‌کنم آنقدر این بازی مهم باشد که سرمربی ما بخواهد به لیدرها پول بدهد. ما در بازی مرگ و زندگی این کار را نکردیم، چه برسد به این دیدار. ما فوتبالی برنده بازی خواهیم بود و نیازی به این حرف‌ها نداریم.

همچنین بخوانید: همکاری نکونام با خونه‌به‌خونه به خط پایان رسید؟

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار