در گفت‌وگو با تسنیم

همدانی: غیبت طارمی و احمدزاده به سود استقلال است/ تیمی که کمتر اشتباه کند برنده می‌شود

بازیکن و مربی پیشین تیم فوتبال استقلال گفت: غیبت طارمی و احمدزاده که نقش بسیار مهمی در موفقیت‌های پرسپولیس داشته‌اند، کاملاً به سود استقلال خواهد بود.

ستار همدانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی پیش‌بینی‌اش از دربی روز پنجشنبه را این‌طور مطرح کرد: پرسپولیس و استقلال در این مدت با چالش‌ها و مشکلات خاصی دست و پنجه نرم کرده‌اند و پیش‌بینی من این است که این موضوع در بازی دو تیم تأثیر منفی خواهد گذاشت. احتمال دارد که از لحاظ فنی شاهد بازی جذابی نباشیم، ولی امیدوارم که دو تیم بتوانند از لحاظ تاکتیکی هواداران‌شان را راضی کنند.

وی در مورد اینکه شانس کدام تیم برای برد بیشتر است، همچنین خاطر نشان کرد: پیش‌بینی نتیجه امکان‌پذیر نیست و معمولاً تیمی که از فرصت‌ها استفاده کند و کمتر اشتباه داشته باشد، برنده خواهد شد. فکر کنم شرایط استقلال در آستانه دربی نسبت به پرسپولیس بهتر باشد.

هافبک پیشین تیم فوتبال استقلال در پایان خاطر نشان کرد:‌ پرسپولیس از آسیا کنار رفته است و از طرفی غیبت طارمی و احمدزاده که نقش بسیار مهمی در موفقیت‌های این تیم داشته‌اند، کاملاً به سود استقلال خواهد بود. به نظر من استقلال می‌تواند در این بازی به موفقیت دست یابد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار