در گفت‌وگو با تسنیم

پیری: ویسی کماکان مورد حمایت باشگاه است/ به ۵ بازیکن جدید نیاز داریم

سخنگوی باشگاه استقلال خوزستان از پیوستن چند بازیکن جدید به این تیم در نیم‌فصل مسابقات لیگ برتر خبر داد.

یعقوب پیری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی درباره نتایج ضعیف تیم استقلال خوزستان در فصل جاری لیگ برتر و قرار گرفتن  این تیم در قعر جدول رده‌بندی اظهار داشت: این نتایج اصلاً قابل دفاع نیست. تغییرات گسترده در مدیریت و عدم بودجه مشخص برای باشگاه باعث شده تا تیم ما مقداری حواشی داشته باشد. به‌هرحال سه بازی خانگی پیش رو داریم و در صورتی که از آنها استفاده کنیم می‌توانیم شرایط‌مان را در جدول بهبود ببخشیم. همه باید دست به دست هم دهیم و یک اتفاق خوب را از دیدارمان در جام حذفی آغاز کنیم.

وی در خصوص بدهی‌های باشگاه استقلال خوزستان نیز ادامه داد: بیشتر کسانی که از عدم پرداخت مطالبات‌شان ناراحت هستند, بازیکنانی هستند که از فصل پیش طلب دارند و ما امسال ۲۰ تا ۳۰ درصد قرارداد بازیکنان را پرداخت کرده‌ایم. البته هنوز به کادر فنی چیزی پرداخت نشده است.

سخنگوی باشگاه استقلال خوزستان در خصوص عملکرد ویسی در این تیم اذعان داشت: ویسی کماکان مورد حمایت باشگاه است و سعی می‌کنیم در نیم‌فصل اگر بودجه به تیم تزریق شود, بتوانیم چند بازیکن را با نظر ویسی به ترکیب‌مان اضافه کنیم. هنوز ۲۰ بازی و ۶۰ امتیاز از لیگ مانده است. هرچند که عملکرد تیم ما قابل دفاع نیست، اما شرایط مسابقات به نحوی است که می‌توان به هفته‌های بعد امیدوار بود. همین تیم پیکان که الان در بالای جدول قرار دارد، در هفته‌های نخست دو امتیاز داشت و قعرنشین بود.

وی در خاتمه تأکید کرد: ویسی امتحانش را پس داده است و موفق شده تیم استقلال خوزستان را قهرمان لیگ کند. با توجه به کارنامه‌ای که ویسی دارد اگر به او فرصت داده و تیم ترمیم شود, مطمئناً شرایط‌مان بهتر می‌شود. ما قطعاً به سه تا پنج بازیکن جدید نیاز داریم که باید به تیم اضافه شود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار