پاسخ زیدان به انتقاد کنایه‌آمیز لینکر از بنزما

سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید به توئیت کنایه‌آمیز اخیر ستاره پیشین تیم ملی انگلیس درباره مهاجم فرانسوی کهکشانی‌ها واکنش نشان داد.

، زین الدین زیدان در کنفرانس خبری پیش از بازی فردا (یکشنبه) تیمش برابر ایبار در لالیگا، به پست اخیر گری لینکر در توئیتر واکنش نشان داد.

ستاره سابق تیم ملی انگلیس که اکنون به‌عنوان مجری یک برنامه ورزشی در شبکه BBC فعالیت می‌کند، پس از تساوی خانگی کهکشانی‌ها برابر سفیدپوشان لندن در هفته سوم لیگ قهرمانان اروپا که با تساوی یک - یک خاتمه یافت، پستی کنایه‌آمیز در مورد بنزما گذاشت که عملکرد این مهاجم فرانسوی را زیر سؤال می‌برد.

ظاهراً پست لینکر به مذاق زیدان خوش نیامده است. او در دفاع از هموطنش به خبرنگاران گفت: فقط از بنزما انتقاد نمی‌شود، بلکه همه بازیکنان ما مورد انتقاد واقع شده‌اند. چیزی که لینکر گفت شرم‌آور بود و مرا ناراحت کرده است. بنزما قرار نیست که در یک فصل برای ما ۶۰ گل بزند، اما او ۳۰ گل را خواهد زد و ۴۰ پاس گل خواهد داد که به نظر من این مهم‌ترین چیز است. من دوست ندارم که مردم درباره بازیکنانم بدگویی کنند و یک بار دیگر می‌‌خواهم به صورت شفاف اعلام کنم که برای من کریم با اختلاف بهترین مهاجم است.

بیشتر بخوانید: کنایه لینکر به مهاجم همیشه ناکام رئال مادرید

زیدان در دو سال مربیگری‌اش در رئال مادرید دو قهرمانی متوالی در لیگ قهرمانان و یک قهرمانی در لالیگا کسب کرده است. با این وجود او خودش را جزو بهترین سرمربی دنیا نمی‌داند و می‌گوید سزاوار کسب جایزه بهترین سرمربی دنیا در سال ۲۰۱۷ نیست.

سرمربی فرانسوی کهکشانی‌ها تأکید کرد: من احساس می‌کنم که در بهترین باشگاه دنیا هستم، اما فکر نمی‌کنم که بهترین سرمربی دنیا باشم، به هیچ عنوان.

رئال مادرید فردا شب از ساعت ۲۲:۱۵ به وقت تهران میزبان ایبار خواهد بود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار