کیه‌لینی ۹۹ درصد مقابل اودینزه بازی خواهد کرد

آلگری: باید فوتبال زیبا را کنار بگذاریم، چون نیاز به کسب امتیاز داریم/ ماتویدی فردا بازی نمی‌کند

سرمربی یوونتوس از شاگردانش خواست که در رقابت‌های سری A ایتالیا به سادگی امتیاز از دست ندهند.

، ماسیمیلیانو آلگری در آستانه دیدار خارج از خانه فردا شب (یکشنبه) شاگردانش برابر اودینزه در هفته نهم سری A ایتالیا گفت: دیبالا تازه از اردوی تیم ملی آرژانتین بازگشته بود و در شرایط خوبی نبود، به همین خاطر در بازی با لاتزیو از ابتدا در ترکیب نبود. پائولو اکنون در شرایط بهتری است و فردا بازی خواهد کرد.

وی با اشاره به شکست ۲ بر یک تیمش برابر لاتزیو در هفته گذشته سری A اظهار داشت: به این خاطر گفتم که ارتباط‌مان را در بازی با لاتزیو از دست دادیم چون درست مثل این بود که شما یک کامپیوتر دارید و به اینترنت متصل نیست و با این اوضاع شرایط به خوبی پیش نمی‌رود. این اتفاق هم در زمین می‌افتد.

سرمربی بانوی پیر تصریح کرد: فردا روگانی بازی خواهد کرد. او پیش از این در تمرینات آن‌طور که باید ظاهر نشده بود، برای همین ترجیح می‌دادم از بازیکنان دیگر استفاده کنم. کلودیو مارکیزیو را هم برای این فراخوانده‌ایم، اما بلز ماتویدی از ناحیه عضلانی مصدوم است و در بازی فردا نیست. جورجو کیه‌لینی هم ۹۹ درصد فردا بازی خواهد کرد.

آلگری تأکید کرد: نباید امتیازها را به این سادگی از دست بدهیم. باید به صورت تیمی کار کنیم و مسئله زیباشناسی یا فوتبال زیبا را یک گوشه‌ای بگذاریم چون نیاز به کسب امتیاز داریم.

وی در پایان در مورد بال برزیلی‌اش هم خاطرنشان کرد: داگلاس کاستا در فرم و شکل خوبی است، اما هنوز تصمیم نگرفته‌ام که آیا او در بازی فردا در ترکیب اصلی خواهد بود یا خیر!

یوونتوس که در حال حاضر با ۱۹ امتیاز در رده سوم جدول رده‌بندی سری A ایتالیاست، از ساعت ۱۹:۳۰ فردا (یکشنبه) در خانه اودینزه به میدان می‌رود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار