به اسپانیا احترام می‌گذاریم

صیادمنش: برای شکست همه حریفان به اینجا آمده‌ایم

بازیکن تیم فوتبال نوجوانان کشورمان گفت با وجود احترام به اسپانیا، نوجوانان ایران برای شکست همه حریفان خود به جام جهانی آمده‌اند.

و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، الهیار صیادمنش در نشست خبری پیش از بازی فردا (یکشنبه) مقابل اسپانیا گفت: خوشحالم در این بازی‌ها توانستم بازی‌های خوبی را از خود نشان بدهم اما هرگز قانع نمی‌شوم. اگر توانستم خوب کار کنم، به خاطر همکاری و کمک هم‌تیمی‌هایم بوده است. از سال گذشته برنامه ما برای جام جهانی آغاز شد.

وی درباره غیبت یونس دلفی در بازی اسپانیا و تأثیر آن در این مسابقه گفت: او بازیکن باکیفیت و خوبی است، اما همانطور که گفتم ما یک تیم به معنای واقعی هستیم و همه نفرات با همه وجود برای موفقیت تیم تلاش می‌کنیم. به اسپانیا احترام می‌گذاریم اما ما اینجا هستیم که همه حریفان را شکست دهیم.

بازیکن تیم نوجوانان درباره اینکه آیا پس از حضور در جام جهانی و موفقیت در این مسابقات به بازی در باشگاه‌های بزرگ اروپایی می اندیشد یا خیر، تصریح کرد: برای هر کسی حضور در جام جهانی یک آرزو است. اینجا همه تلاش می‌کنند که بتوانند شایستگی‌هایشان را نشان دهند. با این وجود به تنها چیزی که اینجا فکر می‌کنیم، جام جهانی و بازی اسپانیا است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار