چالش صدر جدول را دوست داریم

خطیب: هواداران می‌دانند که قهرمانی هدف پارس جنوبی نیست/ تحت تأثیر نام حریفان قرار نمی‌گیریم

سرپرست تیم فوتبال پارس جنوبی گفت که نباید انتظارات از صدرنشین تازه‌وارد لیگ برتر بالا برود.

عبدالرحیم خطیب در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا» درباره پیروزی ۳ بر صفر شاگردان مهدی تارتار مقابل ذوب‌آهن و صعود این تیمِ ۲۲ امتیازی به صدر جدول لیگ برتر اظهار داشت: ذوب‌آهن تیم بسیار خوبی بود و مربیان خیلی خوبی در این تیم حضور دارند. مربی باکیفیتی چون قلعه‌نویی این تیم را هدایت می‌کند و هر باشگاهی که او را جذب می‌کند، می‌خواهد که تیمش در صدر جدول باشد. با این حال بازیکنان پارس جنوبی خیلی بهتر از حریف بودند و توانستیم در این بازی پیروز شویم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا فکر می‌کرد که پارس جنوبی بتواند با این نتیجه مقابل ذوب‌آهن به برتری برسد، تصریح کرد: ما کاری به جدول نداریم و نیامده‌ایم برای قهرمانی بجنگیم. ما برای بقا تلاش می‌کنیم، اما در هر مسابقه، تنها به همان بازی نگاه می‌کنیم و تحت تأثیر نام حریفان قرار نمی‌گیریم. ما بازی خود را مقابل هر تیمی به نمایش می‌گذاریم و در هر بازی برای پیروزی به میدان می‌رویم.

سرپرست تیم پارس جنوبی با تشکر از هوادارانی که حتی بیشتر از تماشاگران تیم ذوب‌آهن به ورزشگاه فولادشهر آمده بودند، خاطرنشان کرد: آنها این مسافت طولانی را پیمودند و حمایت جانانه‌ای از پارس جنوبی کردند. جالب است بدانید این تماشاگران در دیدارهای خانگی پارس جنوبی، در طول ۹۰ دقیقه در جای خود نمی‌نشینند و ایستاده تیم ما را تشویق می‌کنند.

خطیب در این باره که پارس جنوبی تا چه زمانی در صدر جدول لیگ برتر باقی می‌ماند، با بیان اینکه این تیم همچنان برای بقا تلاش می‌کند، گفت: ما چالش صدر جدول را دوست داریم. با این حال ما به همراه سپیدرود تازه به لیگ برتر صعود کردیم و نباید توقعات از تیم ما بالا برود.

وی درباره اینکه آیا توقعات از پارس جنوبی بالا رفته است یا خیر، گفت: بله، توقعات از ما بالا رفته است، اما بارها گفته‌ایم که این اتفاق نباید رخ دهد. مردم شهرستان جم و طرفداران ما متوجه این قضیه شده‌اند که سال نخست حضور ما در لیگ برتر است و ما به دنبال قهرمانی نیستیم. باید از کادر فنی تیم و مدیریت باشگاه هم تشکر کنم که نقش زیادی در موفقیت پارس جنوبی در لیگ برتر داشته‌اند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار