به خاطر پول در پاری‌سن‌ژرمن نمانده‌ام

وراتی: هر بار به نصیحت زلاتان گوش کردم، تصمیمی درست گرفتم

هافبک ایتالیایی PSG دلیل ماندنش در این تیم را مسائل غیرمالی اعلام و تاکید کرد که هم‌تیمی سوئدی سابقش به او توصیه مهمی کرده است.

، مارکو وراتی تأکید کرد که هرگز از باشگاه پاری‌سن‌ژرمن نخواسته که با انتقال او به بارسلونا موافق کند و دلیل ماندنش در پارک دو پرنس هم دریافت حقوق بیشتر از سایر تیم‌ها نیست.

تابستان امسال اخبار فراوانی در خصوص احتمال پیوستن هافبک ایتالیایی پاریسی‌ها به بارسلونا منتشر شد اما در نهایت او با انتشار یک پیام ویدئویی بر تعهدش نسبت به تیم پایتخت فرانسه تأکید کرد، هرچند که درباره تصمیم او حرف و حدیث‌هایی شکل گرفت.

وراتی در این خصوص به نشریه اکیپ فرانسه گفت: راستش را بخواهید من آدم جاه‌طلبی هستم و اولین باری که به پاری‌سن‌ژرمن آمدم از خودم پرسیدم که آیا درست است که در این تیم بمانم یا نه. مسئولان باشگاه به من در خصوص پروژه و جاه‌طلبی‌شان اطمینان خاطر دادند. جام بردن با PSG همیشه با جام بردن در جایی دیگر متفاوت خواهد بود و من از وضعیتم در این تیم راضی‌ام. اینکه ما فصل گذشته روزهای سختی را سپری کردیم درست است چون انتظار می‌رفت که همه جام‌ها را ببریم اما ما با رقبایی روبه‌رو بودیم که آماده‌‌تر بودند.

وراتی در ادامه به جنجال‌هایی که در طول تابستان درباره انتقالش به بارسلونا شکل گرفت - بحثی که اولین بار توسط مدیر برنامه‌های سابق او دوناتو دی‌کامپلی مطرح شد - اشاره داشت. او با انتقاد از مدیربرنامه‌های سابق خود عنوان کرد: من انتظار نداشتم که تابستان برایم آنگونه سپری شود چون اتفاقات فراوانی رخ داد که برخلاف میل من بود. از همه بدتر رفتار اطرافیان من بود که فقط به خودشان فکر می‌کردند نه اینکه چه چیزی به صلاح من است.

هافبک تیم ملی ایتالیا سپس اعتراف کرد که عوض کردن مدیر برنامه‌هایش به توصیه زلاتان ابراهیموویچ، هم‌تیمی سابقش در پاری‌سن‌ژرمن صورت گرفته است.

او اظهار داشت: من مینو رایولا را می‌شناختم چون او مدیر برنامه‌های ابراهیموویچ بود. تنها چیزی که از او خواستم این بود که دیگر اسمم را روی صفحه اول جراید نبینم. او باتجربه است و رابطه خوبی با باشگاه‌ها دارد. زلاتان بود که به من پیشنهاد کرد با رایولا کار کنم. در زندگی شخصی و حرفه‌ای‌ام هر بار که به توصیه زلاتان گوش کرده‌ام، تصمیمی درست گرفته‌ام.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار