فاسونه احتمال اخراج مونتلا را رد نکرد/ گزینه‌های احتمالی جانشینی سرمربی میلان

مدیر اجرایی باشگاه میلان احتمال اخراج سرمربی کنونی این تیم در صورت شکست مقابل جنوا را رد نکرد.

، میلان در ۸ بازی ابتدایی خود در فصل جدید سری A متحمل چهار شکست شده و روندی که این تیم در پیش گرفته، شایعه اخراج وینچنزو مونتلا از سمت سرمربیگری روسونری را قوت گرفته است. میلان در این تابستان ۱۱ بازیکن جدید به خدمت گرفته، اما تغییری در وضعیت این تیم حاصل نشده است.

مارکو فاسونه، مدیر اجرایی باشگاه میلان در گفت‌وگو با روزنامه «استامپا» ایتالیا گفت: مونتلا توسط ما به عنوان سرمربی میلان منصوب شد و رأی اعتماد ما را دارد. آیا در صورت یک شکست دیگر جایگاه او روی نیمکت میلان در خطر است؟ تمایلی به صحبت در مورد فرضیات ندارم، اما همه ما نیاز به کار در مسیری مشترک برای یافتن راه‌حل هستیم.

وی افزود: ما درخشندگی خود را از دست داده‌ایم، اما می‌‌توانیم اوضاع را تغییر دهیم و بر این باورم که می‌توانیم این کار را بکنیم. میلان برای کسب نتایج ساخته شده است. به هر حال ما تا کنون به نتایج لازم نرسیده‌ایم و باید با هواداران‌مان رو راست باشیم.

بر اساس گزارش‌های منتشر شده بازی با جنوا آخرین فرصت مونتلا است و در صورت نتیجه نگرفتن میلان در این بازی وی اخراج خواهد شد و پائولو سوسا، سرمربی پیشین فیورنتینا اصلی‌ترین گزینه جانشینی مونتلا است.

کارلو آنچلوتی، ولادیمیر پتکوویچ، گاس هیدینک و والتر ماتزاری نیز گزینه‌های دیگر احراز این پست هستند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار