به مرزبان حق بدهید که با یکی دو جلسه نتواند روی بچه‌ها تأثیر بگذارد

عباسی: اتفاقات سال‌های گذشته برای سیاه‌جامگان تکرار نمی‌شود/ خدا نخواست بازی را ببریم تا مغرور نشویم!

مالک باشگاه سیاه‌جامگان تأکید کرد، تیمش در هفته‌های آینده خودش را در جدول رده‌بندی بالا می‌کشد.

محمدرضا عباسی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، درباره شکست سیاه‌جامگان مقابل صنعت نفت آبادان، اظهار داشت: خوشبختانه بازی در شرایط خیلی خوبی برگزار شد. ما پنالتی را نزدیم و صنعت نفت پنالتی‌اش را گل کرد. حالا کاری ندارم که پنالتی آنها درست بود یا نه، اما بچه‌های ما بازی نسبتاً محکم و خوبی ارائه کردند. آنها با اینکه باختند، زحمت کشیدند. اگر آن پنالتی گل می‌شد، بچه‌ها روند بازی را عوض می‌کردند.

وی با اشاره به برگزاری این دیدار در ورزشگاه امام رضا (ع)، خاطرنشان کرد: درست است که سیاه‌جامگان باخت، اما بازی در استادیوم زیبا و عالی امام رضا (ع) برگزار شد. هواداران هم بدون هیچ مشکلی آمدند و رفتند. برگزاری بازی در ورزشگاه امام رضا (ع) محاسن زیادی داشت. هیچ اتفاق یا کلمه نامربوطی هم از سوی هواداران به کار نرفت. البته از برگزاری بازی در این استادیوم خوشحال بودیم، اما خدا نخواست که بازی را ببریم و خیلی خیلی خوشحال شویم تا خدایی نکرده مغرور نشویم!

مالک باشگاه سیاه‌جامگان در مورد شروع ناموفق این تیم با علیرضا مرزبان، گفت: آقای مرزبان تا قبل از بازی مقابل نفت آبادان یکی دو جلسه بیشتر با بچه‌ها نبود. باید به او حق بدهیم که در این مدت کوتاه نتواند تأثیرگذار باشد. من خوش‌بینم که این شوک مثبتی برای سیاه‌جامگان خواهد بود. شک نکنید سیاه‌جامگان در هفته‌های آینده بهتر خواهد شد. مطمئن باشید که اتفاقات سال‌های گذشته رخ نمی‌دهد و سیاه‌جامگان خیلی زود خودش را در جدول بالا می‌کشد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار