جودوی جوانان جهان- کرواسی

پرهیزگار و ملک‌زاده از جودوی جوانان جهان حذف شدند/ ناکامی هر ۶ نماینده ایران در این مسابقات

نمایندگان اوزان ۹۰- و ۱۰۰+ کیلوگرم ایران با شکست مقابل رقبای خود از رقابت‌های جودوی جوانان جهان کنار رفتند تا پرونده تیم ۶ نفره جودوی ایران در این رقابت‌ها بدون رسیدن به مدال بسته شود.

، در روز پایانی رقابت‌های جودوی جوانان جهان در زاگرب کرواسی،  علی پرهیزگار در وزن ۹۰- کیلوگرم و حمیدرضا ملک‌زاده در وزن ۱۰۰+ کیلوگرم به عنوان آخرین نمایندگان ایران به روی تاتامی رفتند و با شکست سنگین مقابل حریفان خود از گردونه رقابت‌ها کنار رفتند تا پرونده تیم ملی ۶ نفره جودوی ایران در این رقابت‌ها بدون رسیدن به حتی یک مدال بسته شود.

 در جریان رقابت‌های امروز(شنبه) در وزن ۱۰۰-کیلوگرم ، علی پرهیزکار در گام نخست برابر نماینده اتریش به میدان رفت و در مدت زمان یک دقیقه ایپون شد و با این شکست از گردونه رقابت‌ها کنار رفت.

حمیدرضا ملک زاده در وزن ۱۰۰+ کیلوگرم نیز ابتدا برابرجودوکار آمریکا به برتری رسید اما در دومین مبارزه برابر حریف خود از هلند در مدت زمان ٤٩ ثانیه ضربه فنی شد و آخرین نماینده تیم ملی ایران در این رقابت‌ها نیز از گردونه رقابت‌ها حذف شد.

پیش از این جعفر فیروزآبادی در وزن ۶۰-، علیرضا خجسته در وزن ۶۶-،جوادمرادی در وزن ۸۱- و قاسم باغچقی در وزن ۹۰- کیلوگرم با شکست مقابل رقبا از دور رقابت‌ها کنار رفته بودند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار