ورود زیر ۲۳ ساله ها به ترکیب اصلی

جوانگرایی، برگ برنده سپیدرودی‌ها برای صعود

سپیدرودی ها بعد از تغییر و تحولاتی که در ترکیب اصلی خود به وجود آوردند توانستند به وضعیت پایداری در جدول رده بندی دست پیدا کنند. وضعیتی که بیش از هر چیز مدیون جوانگرایی در ترکیب این تیم است.

به گزارش "توپ"، گیلانی ها بازی هفته دهم خود را نیز با پیروزی پشت سر گذاشتند تا بتوانند ۱۲ امتیازی شوند و در میانه های جدول رده بندی جای بگیرند. آنها که سه بازی ابتدایی خود را با شکست به پایان رسانده بودند به این نتیجه رسیدند تغییر و تحولاتی در ترکیب این تیم می تواند بازهم آنها را تبدیل به تیمی موفق کند. همان تیمی که در عرض دو سال از لیگ دو به لیگ برتر رسید.

 

تغییر و تحولات در ترکیب سپیدرودی ها با ورود جوانان این تیم آغاز شد. جوانانی که توانستند ایجاد تحول کنند و مهره های طلایی نظرمحمدی لقب بگیرند. چهره های جوان و شادابی که حتی پس از پایان بازی سنگینی همچون دیدار برابر پدیده نیز همچنان روپا و آماده هستند.

 

 

امید سام کن یکی از این بازیکنان جوان است که توانسته خود را به جای احمد آهی وارد ترکیب اصلی کند و در قلب دفاعی سپیدرود بدرخشد.

 

حمید ملکی دیگر بازیکن ۲۱ ساله سپیدرودی هاست که دو بازی گذشته جایگزین مهرداد جماعتی سرماخورده در دفاع چپ شد و توانست خود را به عنوان جدیدترین مهره اصلی تیم معرفی کند.

 

علی دهقان و محمد لطفی دیگر بازیکنان کم سن و سال شمالی ها هستند. دهقان در پست های هافبک دفاعی و دفاع راست به بازی گرفته می شود و لطفی نیز یکی از مهاجمان سپیدرودی هاست که با تصمیم نظرمحمدی به بازی گرفته می شود.

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار